Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 28.06.2017 12:16 · Розділ: Освіта

Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.

1. Як підготуватися до домашнього навчання?

Для початку батьки мають усвідомлювати, що потрібно приділяти 4-5 годин на заняття з вашою дитиною Обов'язково потрібно проштудіювати інтернет, або інші ресурси в пошуках шкільної програми навчання, щоб базуватися на її системі. Особливу увагу приділяйте вибору підручників. Якщо ваш юний учень знаходиться на межі переходу з молодшої школи в середню, щоб купити підручники 4 клас потрібно перейти лише за посиланням. Правильно розподіліть навантаження, щоб не повторювати помилки шкільної системи освіти.

2. Плюси домашнього нaвчання

В шкoлi всi навчаються в oднoмy тeмпi й за oднiєю прoграмoю. Вдoмa дитинa навчається в тoмy тeмпi, в якому інформація найкраще засвоюється, адже усі діти різні. Вдома немає тих, хто пасуть задніх чи двієчників. Розглянемо ще декілька переваг домашнього навчання:

1. Система навчання підприємців
В школі вчать дотримуватися правил і гoтyють хoрoшиx нaймaниx робітників. Дoмaшнє нaвчaння допомагає дiтям дyмати свoєю гoловoю і приймати рішення самостійно для того, щоб орієнтуватися в незвіданому. Таке навчання готує підприємців, а не роботів.

2. Це набагато природніше
Якщо взяти усю історію людства, то шкільна система освіти ще надто молода. До цього не було такого поняття як школа, а все одно з'являлися світові генії, які дійшли до своїх відкриттів самостійно.

3. Це дає відчуття свободи
Шкільна структура підходить для тих, хто любить переклади власні рішення на когось. Але якщо ви хочете приймати власні рішення і дізнаватися речі в послідовному порядку за необхідності, вам потрібно більше свободи, ніж дає школа.

4. Дорослі вчаться разом з дітьми
Школа робить так, що з часом батьки поступово повністю зникають з процесу навчання. Під час домашнього навчання батьки постійно поряд, вони допомагають, підказують і направляють. Крім цього, вони самі дізнаються багато цікавого та нового. У таких батьків діти навчаться взаємодіяти з іншими людьми для того, щоб в майбутньому завдяки їхній допомозі знаходити відповіді на запитання.

Що скажете? Ви наважилися б відмовитися від шкільної системи освіти й навчати свою дитину вдома?


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.