Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 26.06.2017 16:09 · Розділ: Життя

Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.

1. Якісні сходи

Щоб побудувати додатковий поверх потрібно спланувати в якій частині будинку будуть розташовані сходи, які вестимуть на верхній поверх. Так варто ознайомитися з усіма можливими варіантами і обрати той, який підходитиме вам і за ціною і за якістю. Сходові марші мають бути міцні та надійні, оскільки вони знаходитимуться в постійній експлуатації тривалі роки.

2. Другий поверх чи надбудована мансарда?

Верхню частину житлового будинку можна сконструювати по-різному – це може бути повноцінний другий поверх, або ж мансарда. Вибір на користь того чи іншого варіанту потрібно робити, зважаючи на наступні параметри:
- площа приміщення;
- призначення другого поверху;
- вартість добудови;
- екстер’єр будівлі.

3. Оцінка можливих ризиків такої добудови

Приймати заключне рішення про зведення другого поверху вдома потрібно лише після повного технічного обстеження будівлі. Замовити такий огляд можна в спеціалізованих організаціях, які мають відповідну ліцензію та сертифікат на проведення цієї діяльності.

В результаті експертизи компанія надасть замовнику наступні документи:

- акти про огляд та технічне заключення;
- паспорт, який свідчить про технічний стан;
- розрахунки, що до перевірки конструкції;
- рекомендації щодо експлуатації будівлі і усунення проблем;
- рекомендації що до реконструкції.

Використання цегли та залізобетонних конструкцій можливе після підсилення стін та фундаментального спорудження. В дерев'яних будинках другий поверх конструюється з брусу, однак остаточну обробку можна буде зробити рік потому.

Підсилення спорудження – достатньо важка й затратна робота. Якщо нема фінансових можливостей й часу, то надбудову можна виконати з полегшених каркасних панелей чи збірної конструкції.

Гідність технології з каркасу:
- незначна вага;
- матеріали, які не коштують надто дорого;
- пожежобезпека;
- можливість проводити роботи, не зважаючи на погодні умови.

На ринку будівельних матеріалів з'явилися конструкції, які складаються з окремих елементів, і складаються в цілісне спорудження уже на будівництві. Вони виготовляються з різноманітних матеріалів, найбільш поширені деревяні ферми і рами.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.