Транспорт Харкова: оберіть, чим вам зручніше подорожувати Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 26.06.2017 15:46 · Розділ: Туризм

Ви вирішили відвідати величне місто Харків, але не знаєте яким транспортом вам буде найзручніше пересуватися містом, тоді дочитайте цю статтю до кінця.

1. Маршрутне таксі

Звичайно ж, в такому великому місті як Харків дуже багато різноманітних сервісів-перевізників, але для вдалої та комфортної подорожі потрібно вибрати найкращий. Враховуйте вартість такої послуги, час, за який автівка прибула до вас, якість обслуговування диспетчером, знання водієм міста. Вказаний сервіс https://3040.com.ua/o-nas - один з провідних українських операторів-перевізників, якому ви зможете довірити свою подорож.

2. Автобус

Перші автобуси в Харкові з’явилися ще в далекому 1925 році. Станом на сьогодення, в місті працює безліч комерційних приватних рейсів. На автобусних зупинках докладно розписані маршрути усіх автобусних сполучень, для комфорту туриста в незнайомому місті. Придбати квиток на автобус можна безпосередньо у водія, якщо це стосується рейсів, які не виїжджають за межі Харкова, а для автобусів приміського сполучення на кожному автовокзалі є квиткові каси.

3. Тролейбус

Тролейбусне сполучення в Харкові з’явилося в травні 1939 року. Тролейбусна сітка міста дуже велика, тож потрібно детально дізнатися ваше місце призначення. На тролейбусних зупинках знаходяться розклади та рейси усіх тролейбусів. Значна кількість громадян обирає саме цей вид міського транспорту, оскільки проїзд значно дешевший, ніж на автобусі.

4. Метрополітен

Система харківського метрополітену включає три лінії з трьома підземними пунктами пересадки. На кожній станції метро є мапа, на якій зображено цих три лінії й вказано, на яку станцію де потрібно пересісти й вийти. Для цього вам необхідно лише дізнатися, ні якій станції знаходиться пункт призначення. Якщо ж на метро туди не доїхати, то необхідно обрати найближчу станцію, а уже від неї доїжджати іншим, зручним для вас способом. Туристи дуже полюбляють подорожувати саме в метро.

5. Трамвай

Трамвай є одним з основних видів міського транспорту, і має найбільший попит, оскільки відрізняється низкою суттєвих переваг:
- трамвай не стоїть в заторах, оскільки рухається рейками й має окрему систему пересування;
- дешевший ніж метро й автобус;
- Має дуже велику павутину сполучення.

Отже, детально обирайте той вид транспорту, який вам до душі. Подорожуйте, вивчайте нові міста та місцевості.


Інші новини розділу

 • Як вмістити максимум речей в ручну поклажу й не переплачувати за багаж

  Як вмістити максимум речей в ручну поклажу й не переплачувати за багаж · Jane Holiday · 21.07.2017 14:09

  Для того, щоб подорожувати комфортно і не переплачувати за багажний відсік та непотрібні речі, необхідно ознайомитися з переліком правил, які допоможуть усе необхідне вмістити лише в ручну поклажу.


 • Поради для безпечних та комфортних подорожей автобусом

  Поради для безпечних та комфортних подорожей автобусом · Jane Holiday · 21.06.2017 16:02

  Туристам-початківцям може здатися, що автобус – ідеальний вид транспорту. Ви переміщаєтесь в потрібне місце, милуєтесь видом з вікна, а якщо захочете, то можете навіть задрімати. Але насправді тривалі подорожі можуть бути виснажливіші ніж підкорення вершин. Підготуйтеся до тривалої подорожі на автобусі правильно.


 • Новий маршрут. Одеса

  Новий маршрут. Одеса · kseniya_www · 28.03.2017 14:36

  Одеса - це величне місто, в якому розташовано безліч пам'яток. Але що ж подивитися в Одесі, якщо ви маєте в своєму розпорядженні мінімумом часу і бажання побачити все?


 • Куди поїхати в лютому ?

  Куди поїхати в лютому ? · kseniya_www · 10.02.2017 18:42

  Минув веселий та яскравий, насичений святами січень. І що можна очікувати від холодного та нудного лютого? Розважаймося далі! Адже попереду - День Святого Валентина, свято закоханих сердець та яскрава, весела Масниця з частуваннями та забавами! І ще багато різних розваг!


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.