Неймовірні колекціонери та колекції світу Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 22.06.2017 12:14 · Розділ: Розваги

Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.

1. Колекція монет

Монети – неймовірно вдалий вибір для колекціонування, оскільки вони несуть в собі неймовірну історію та пам'ять династій. Монети Америки – окрема галузь колекційних монет, оскільки вони цікавлять не лише колекціонерів, а й істориків-нумізматиків.

2. Зоопарк з панд

Жителька бельгійського міста Аккур зібрала уже понад 2200 різноманітних речей, які так чи інакше пов’язані з її улюбленою тваринкою – пандою. Вона зі своїм чоловіком почали збирати колекцію ще в далекому 1978, коли він подарував колекціонерці сувенір, придбаний в Італії.

3. Автопарк з порохотягів

Дев'ятирічний житель містечка Хейлсовен прикипів до цього побутового виробу ще з пелюшок, коли його батьки спеціально вмикали порохотяг, щоб син заснув. Свій перший порохотяг Генрі, так звати хлопчика, отримав в подарунок, коли йому виповнилося чотири, і з того часу він тратить усі свої збереження, отриманні на кишенькові витрати, вишукуючи порохотяг рідкісних та старовинних моделей.

4. Вітрина з гольфових м’ячиків

Фанат гольфу зі штату Пенсильванія, є власником колекції, яка містить більше ніж 36000 м'ячів для гольфу, які він зберігає в своєму будинку на вулиці з відповідною назвою Вірний шлях. Гольфіст почав збирати свою колекцію 50 років тому і навіть зберігає кульки, які належали екс-президенту США Біллу Клінтону та баскетболісту Майклу Джордану.

5. Покої королеви

Маргарет Тайлер назбирала найбільшу в світі колекцію пам’ятних дрібничок королівської сім'ї. 10 000 різних предметів містять: манекени кембриджських герцога та герцогині в натуральну величину, а також вікно-вітраж принцеси Діани. Роялістка переобладнала свій будинок в лондонському районі Гемблі в пансіон, який гідний королеви.

6. Колекція гумок для стирання

Ханна Волкер володіє колекцією гумок для стирання, загальна вартість якої 2000 фунтів стерлінгів. Юна школярка одного разу розповіла тітці, що хотіла б почати збирати колекцію гумок, і тоді 41 річна тітка вручила племінниці свою дитячу колекцію Деякі з 1500 гумок ще й досі в обгортці. Інші були випущені в найменування Кубку світу 1986 року чи у вигляді ляльок «Діти капусти».

7. Неймовірна колекція йо-йо

Молодий чоловік Лакі зібрав колекцію іграшок йо-йо, яка містить більше ніж 10 000 іграшок – це відображено в Книзі рекордів Гінесса. Коллекціонер з Орландо навіть написав книгу, присвячену предмету його одержимості.


Інші новини розділу

 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.


 • Японець вирізав машини з «Божевільного Макса» з баклажанів і огірків

  Японець вирізав машини з «Божевільного Макса» з баклажанів і огірків · lesya · 13.08.2015 17:46

  Цікаве заняття придумав для себе мешканець Японії, розповісти про яке світові вирішив за допомогою соціальної мережі Twitter. Щоб не нудьгувати у вільний час, чоловік бере ножа, кілька стиглих баклажанів та зелених огірків, і приступає до справи.