Поради для безпечних та комфортних подорожей автобусом Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 21.06.2017 16:02 · Розділ: Туризм

Туристам-початківцям може здатися, що автобус – ідеальний вид транспорту. Ви переміщаєтесь в потрібне місце, милуєтесь видом з вікна, а якщо захочете, то можете навіть задрімати. Але насправді тривалі подорожі можуть бути виснажливіші ніж підкорення вершин. Підготуйтеся до тривалої подорожі на автобусі правильно.

1. Безпека

Постарайтеся будь-яким способом дізнатися всю необхідну інформацію про маршрут, яким вам доведеться подорожувати. Переконайтеся що тривалий час не було нещасних випадків чи скарг подорожуючих на перевізника, якщо такі ж були, то намагайтеся обрати інакший рейс. Якщо ж ви організовуєте поїздку для великої кількості людей самотужки, надайте перевагу розвезенню персоналу цим перевізником, оскільки він гарантує якісну і комфортну подорож.

Перекладіть усі свої цінні речі в ручний багаж, оскільки ви не знаєте, з ким вам доведеться розділити годині, а можливо й дні подорожі. Якщо ви залишаєте автобус, то краще візьміть з собою сумку. Якщо під час сну вона вам заважає, наступіть на неї ногою, так ви забезпечите собі комфортний та спокійний сон.

Під час зупинок уточняйте у водія скільки часу триватиме зупинка і обов’язково запам’ятайте номер автобуса. Рекомендується не відходити на далеку відстань від вашого тимчасового транспорту.

2. Комфорт

Оберіть місце, на якому вам буде найзручніше сидіти, для цього замовляйте квитки заздалегідь, щоб не довелося розташовуватися де залишилося місце. Якщо ж говорити про безпеку, то найбезпечніші місця розташовані в середній частині транспорту, оскільки найчастіше зіткнення відбуваються в лобовій частині та задній. Враховуйте можливості вашого вестибулярного апарату, оскільки заді хитає автобус набагато сильніше. В такому випадку обирайте місця, які розташовані найближче до водія. Якщо у вас є така проблема запасіться спеціальними таблетками.

Визначтесь де ви хочете сидіти – ближче до вікна чи проходу. Якщо ви подорожуєте самі уточніть хто сидить поряд з вами, щоб уникнути неприємних сюрпризів. В автобусах з не пронумерованими кріслами є можливість самому обирати посадочне місце, тож приходьте заздалегідь до вказаного часу відправлення, щоб обрати найбільш вдале.

Завжди в дорогу беріть пляшку води, оскільки подорож перестає бути вдалою, коли цілу дорогу ви будете думати про спрагу, а не про краєвид за вікном. Ще більша проблема – бажання сходити в туалет. В цьому випадку краще не лінуватися і відвідувати вбиральню на кожній зупинці.


Інші новини розділу

 • Як вмістити максимум речей в ручну поклажу й не переплачувати за багаж

  Як вмістити максимум речей в ручну поклажу й не переплачувати за багаж · Jane Holiday · 21.07.2017 14:09

  Для того, щоб подорожувати комфортно і не переплачувати за багажний відсік та непотрібні речі, необхідно ознайомитися з переліком правил, які допоможуть усе необхідне вмістити лише в ручну поклажу.


 • Транспорт Харкова: оберіть, чим вам зручніше подорожувати

  Транспорт Харкова: оберіть, чим вам зручніше подорожувати · Jane Holiday · 26.06.2017 15:46

  Ви вирішили відвідати величне місто Харків, але не знаєте яким транспортом вам буде найзручніше пересуватися містом, тоді дочитайте цю статтю до кінця.


 • Новий маршрут. Одеса

  Новий маршрут. Одеса · kseniya_www · 28.03.2017 14:36

  Одеса - це величне місто, в якому розташовано безліч пам'яток. Але що ж подивитися в Одесі, якщо ви маєте в своєму розпорядженні мінімумом часу і бажання побачити все?


 • Куди поїхати в лютому ?

  Куди поїхати в лютому ? · kseniya_www · 10.02.2017 18:42

  Минув веселий та яскравий, насичений святами січень. І що можна очікувати від холодного та нудного лютого? Розважаймося далі! Адже попереду - День Святого Валентина, свято закоханих сердець та яскрава, весела Масниця з частуваннями та забавами! І ще багато різних розваг!


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.