Топ сучасних винаходів для комфортного пересування Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 20.06.2017 14:15 · Розділ: Авто-мото

Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.

1. Героскутер, героборд чи мінісігвей

Цей винахід з'явився на світовому ринку в 2015 році. Він складається з поперечної горизонтальної планки та двох коліс. Принцип роботи героскутера полягає в натиску ногами на платформу. Якщо натискати носками обох ніг на передню частину платформи з однаковою силою, винахід поїде вперед, якщо ж правою ногою натиск буде сильніший – ви виконаєте поворот ліворуч або праворуч, в залежності від ноги, яка сильніше нажала. Те ж саме стосується і руху назад, лише одинаків натиски потрібно робити п’ятками на задню частину панелі. Заряджається героскутер від електричної розетки і має запасний акумулятор. Ви можете обрати героскутер на будь-яку ціну та характеристики. Для зручності при пересуванні панель героскутерів удосконалена гумовим покриттям, яке не дає нозі з’їхати. Також ви можете зустріти моделі обладнані ручкою як у самоката, тобто для поворотів та розворотів ви керуєте рулем. Такий спосіб пересування дуже добре натреновує координацію, оскільки від рухів корпусу залежить рух.

2. Електробайк

Майже одразу після винайдення героскутера на світовому ринку з’явився електробайк. Суть його роботи полягає в тому, що він працює на електричному заряді, а не на бензині. Він в декілька раз легший від звичайних байків та мотоциклів і не забруднює середовище вихлопними газами. Цей винахід щось середнє між велосипедом та мотоциклом, оскільки він малогабаритний, але за своєю комплектацією більше схожий на мопед. Для любителів їзди на велосипеді цілий рік, існують моделі з зимовою шиною, які створені для комфортнішої та безпечнішої їзди. Новітні винаходи піднімають рівень розвитку людства на сходинку вище і переносять в безмежний світ кращого і комфортнішого життя.

Уважно ознайомтесь в інтернет-мережі з різноманітними героскутерами, геробордами, електробайками та міні-сігвеями та оберіть варіант, який підходить саме вам.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.


 • Туризм в Казані

  Туризм в Казані · kseniya_www · 18.08.2016 15:25

  Казань - одне з найкрасивіших міст Росії. Одного разу там побувавши, ви обов'язково захочете знову сюди повернутися.