Доглядайте за своїм холодильником правильно Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 20.06.2017 13:09 · Розділ: Життя

Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


Не зважаючи на цінову категорію та функціональні параметри цієї техніки, правила догляду за холодильниками однакові.

1. Користуйтеся якісним ремонтним сервісом

Дуже важливо мати на увазі хорошу фірму і спеціалістів, які допоможуть вам з ремонтом холодильника. Таку фірму ви можете знайти тут. Від якісного ремонту вашої техніки залежить її подальша робота, оскільки холодильник - це не та річ, без якої можна обійтися.

2. Після покупки

Почніть свою турботу про холодильник уже при перевезенні його з магазину. Подбайте про те, щоб його якісно запакували й закріпили в салоні вантажівки. Найкращим способом перевезення вважається вертикальний, оскільки в гіршому випадку витече масло з компресора і потрапить до циркуляції охолоджувача, а це призведе до неминучої поломки. Але якщо іншого варіанту транспортування ніж горизонтальне положення нема, то зверніть увагу на те, щоб трубка від компресора дивилася вгору, а маркування на корпусі холодильника допоможе вам нічого не переплутати.

3. Бережіть холод від тепла

Ви привезли новий холодильник додому і, звичайно, уже підготували для нього місце, але чи правильно ви його вибрали? Планування сучасних квартир таке, що надто сильно не поекспериментуєш в установці масивної побутової техніки, але ви маєте врахувати, що ні в якому випадку холодильник не має знаходитися близько до батареї, оскільки охолоджувальні частини холодильника будуть перегріватися, а це вже пряма дорога в майстерню, а те і гірше.

4. Чистий холодильник служить довше

Намагайтеся якнайчастіше очищати холодильник від забруднень, і хоча б декілька раз на рік розморожувати. Перед очищенням вимкніть холодильник з розетки і вийміть харчові продукти. Те саме ж стосується морозильної камери. Як чистити холодильник всередині знає кожен, але далеко не всі знають, що його потрібно чистити і заді. Обережно пропилососьте задню стінку агрегату, оскільки на ній накопичується багато пилюки, яка в свою чергу перегріває охолоджувальний прибор. Не використовуйте хімічні засоби в догляді за холодильник, надайте перевагу харчовій соді та воді. Приділяйте особливу увагу дверним ручкам холодильника, оскільки на них може бути безліч масних плям. Це стосується і обрамлення холодильника.

Доглядайте за домашньою технікою і вона буде служити вам вдвічі довше.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.