3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 13.06.2017 13:05 · Розділ: Освіта

Приблизно 1,2 мільярда людей з усього світу вивчають хоча б одну іноземну мову, але для когось це не складає жодних труднощів, а інші ладні залишити навчання на півшляху. Щоб швидко опановувати нові знання і не втрачати інтересу, потрібно підійти до процесу правильно.


В усіх людей, які успішно вивчають одну або й декілька іноземних мов, є спільні звички, при цьому не є суттєвим, для чого ви вчите іноземну мову: щоб покращити свої кар’єрні перспективи, отримати хороші оцінки в школі, підготуватися до подорожі закордон, чи просто заради свого задоволення.

Процес вивчення мови схожий на дієту

Відносьтеся до процесу вивчення мови, як до дієти. Скинути зайві кілограми можна дуже швидко, але ефект протримається не довго, оскільки процес схуднення був не зовсім правильний. Так само і з вивченням іноземної мови: накопичуйте знання поступово, інакше дуже швидке накопичення і нашарування нового матеріалу перетвориться в кашу, і уже через пару днів чи тижнів ви не зможете згадати нічого. Особливо не поспішайте з вивченням складних іноземних мов, наприклад, китайською, а ще краще запишіться на курси, де досвідчені й кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам у цій нелегкій справі. Зверніть свою увагу на цей сайт http://chels.kz/courses/chinago/.

Звичка 1: Вчіться щодня, але невелику кількість часу

Щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно займатися нею щодня, але щоб не втратити інтерес на ранніх етапах, не знущайтеся з себе, займайтеся 1-2 години на добу. Матеріал, який вивчається щодня по пів години на день, набагато ефективніше засвоюється.

Звичка 2: Не перестарайтеся

Не намагайтеся запам’ятати побільше за один підхід. Люди, яким підкоряється вивчення мов, як правило, розділяють одне велике заняття на декілька коротких уроків. Поєднуйте в одному занятті повторення попереднього матеріалу, теоретичні відомості про новий матеріал і практичне заняття. Такий план уроку найкраще сприяє закріпленню і повторенню уже накопичених знань. Обов’язково раз у місяць влаштовуйте собі експериментований екзамен, щоб перевірити кількість і якість засвоєного матеріалу.

Звичка 3: Повторюйте, повторюйте, повторюйте

Завжди може з’явитися спокуса забігти наперед і вивчити побільше нового матеріалу, особливо коли навчання відбувається в ігровій формі. Але людина, яка вивчає уже другу іноземну мову, підтвердить: все вивчене поступово забувається. Вченими доведено, що людський мозок не поверхні свідомості тримає лише знання, які потрібні для життєдіяльності щодня, а в підсвідомості – те, що повторюється хоча б декілька раз за певний період. Так от, щоб вивчений матеріал зберігався хоча б в підсвідомості, потрібно регулярно його повторювати.

Ось і весь секрет: регулярно вчіться і не переймайтесь, що на це піде багато часу.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.