Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 06.06.2017 14:56 · Розділ: Освіта

Фактично всі люди починали вчити англійську мову ще в школі. За 11 шкільних років ви майже не вивчили англійську чи забули все що знали? Так відбувається дуже часто. Вам потрібно влаштуватися на роботу і написати резюме англійською, а ви цього не можете зробити? Як скласти резюме на англійській чітко описано за посиланням. Але якщо ж ви таки хочете досконало володіти англійською мовою, не робіть більше помилок, описаних нижче.

1. Відсутність мотивації

В школі мотивацією були лише оцінки й похвала батьків, але для цього не було необхідністю знати мову, варто лише виконувати завдання вчителя. Якщо ви зараз поставили за мету вивчити англійську мову, одразу задайте собі запитання: «Для чого я хочу знати англійську?» Покладіть цілі й складіть чіткий план праці. Слідкуйте за своїми результатами і контролюйте їх.

2. Відсутність спілкування з носіями мови

В школі ви спілкувалися англійською мовою лише коли здавали якийсь текст чи заучений діалог, але не розвивали свої розмовні уміння. Заведіть собі друга по листуванню чи співбесідника. Для цього є безліч мереж, які передбачають спілкування людей різних країн, для обміну мовою і просто інтернет ресурси для зв’язку, такі як «Skype». Намагайтесь задавати питання і формулювати правильно речення самостійно. Лише коли ви навчитеся самостійно вибирати слова з власного словникового запасу, буде видимий прогрес.

3. Відсутність зацікавленості

Ще в дитячому віці ви поставили собі обмеження, що вчити англійську мову потрібно для батьків, вчителя чи оцінок, але ні в якому разі не для вас. А все тому, що ви ще не розуміли, які можливості відкриває перед вами знання мови. Це, в першу чергу, можливість вільно спілкуватися з більшою частиною населення Землі, доступ до англомовної інформації, перегляд фільмів та прочитання книг мовою оригіналу, престижна робота з великою заробітною працею. Тут перераховано не повний перелік можливостей, які відкриваються зі знанням англійської мови.

4. Відсутність тренувань

Займайтеся улюбленими справами, використовуючи англійську мову. Дивіться фільми англійською, читайте книги, спілкуйтеся в соцмережі, при можливості часто подорожуйте, слухайте пісні англійською мовою і намагайтеся зрозуміти їх зміст.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.