Організація робочого простору - крок на шляху до успіху Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 06.06.2017 14:08 · Розділ: Цікаві факти

На продуктивну працю впливають не лише знання та вміння, а й організація робочого простору та часу. Легкий хаос присутній в житті більшості людей, але лише успішні люди вміють організуватися. Декілька порад для продуктивної праці.

1. Організація робочого місця

Дуже важливо дотримуватися порядку як на вашому робочому столі, так і на робочому столі вашого комп'ютера. Систематизуйте свої папери, канцтовари, намагайтеся не обідати за робочим столом і завжди підтримувати його в порядку, адже якщо кожного ранку ви будете бачити охайне робоче місце, замість брудного, мозку буде легше налаштуватися на плідну працю і не відволікатися на хаос.

2. Розпорядок дня

Якою б заїждженою ця тема не була, розпорядок дня відіграє одну з ключових ролей в організації плідної праці. По перше, ви зекономите сили, час і нерви, якщо у вас усі справи будуть записані. Ви будете впевнені, що точно нічого не забудете. Також щоденний прописаний режим допоможе витрачати даремно час по мінімуму. Адже через інтернет та соцмережі ви відкладаєте певний обсяг роботи на завтра, домашні справи також відсовуються в довгий ящик. Це не означає, що у вас зовсім не залишиться часу на себе, навпаки, виконавши всі робочі моменти та домашні справи, можна спокійно відпочити, насолодитися фільмом або прогулянкою з друзями.

3. Виконуйте дрібні справи одразу

В попередньому пункті ми уже звертали на це уваги, але поговоримо більш детально про це. Не накопичуйте дрібні справи з дня у день, адже підсвідомо ви все одно розумієте, що вони не оминуть вас боком і доведеться їх виконувати. Звільніть себе від гори непотрібних думок та інформації, виконуйте дрібні справи одразу, після важливих зустрічей чи невідкладних домашніх справ. Таким чином ви звільните себе від обтяжливого тягаря і зможете зосередитися на продуктивності праці.

4. Наведіть лад в думках

Навчіться утилізувати непотрібні думки. Якщо ви плануєте стати професіоналом в певній сфері діяльності, то вам не варто розпилювати свою увагу на інші галузі. Звичайно, бути обізнаним не лише в своїй справі це чудово, але доки ви не досягнете професіоналізму, намагайтеся зосереджуватися в одному напрямку. Наш мозок дуже примхливий, він не залишає в пам'яті інформацію, яку людина не застосовує в житті. Тоді навіщо ж дарма витрачати сили й час на те, що і так не залишиться в щоденному арсеналі.


Інші новини розділу