Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 31.05.2017 15:30 · Розділ: Краса і здоров'я

Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


Іноді квітка, яку усі ваші подруги вирощували у вас починає хворіти, або ж взагалі помирає. Чому відбувається саме так? Все просто, ви не зійшлися характерами. Так, таке можливо. І щоб вберегти себе від рослин, які ніколи з вами не «подружаться», потрібно знати яка квітка підходить саме вашому знаку зодіаку. Усі необхідні рослини можна знайти в «Зеленому господарстві». Сайт компанії дуже простий у користуванні.

Овен

Овен – знак вогняний, тому його рослини мають вогняні – червоні, бордові, рожеві чи оранжеві квіти і листочки. Ці квіти націлені на укріплення власного «Я», і допомагають у становленні особистості. Рослини, які знаходяться під впливом сузір’я Овен: бегонія, герань, ехмея полосата.

Тілець

Тілець керує стихією землі, постійності і стабільності. Квіти,які створені для цього знаку, націлені на покращення фізичного і психічного здоров’я людей, які знаходяться під цим знаком. Рослини,які створені для Тельців: каланхое Мангіна, бегонія, примула.

Близнюки

Близнюки – повітряний, легкий і самий рухливий знак зодіаку. Рослини цього знаку допоможуть покращити ваші комунікабельні здібності, здобути легкість і невимушеність в спілкуванні. Рослини знаку Близнюки: папороть, плющ, фінік канарський.

Рак

Рак – знак водяної стихії, тому його рослини насичені вологою, мають м’ясисті та соковиті стебла і листки. Вазони цього знаку живуть дружніми сім’ями, утворюють компактні кущики. Рослини цього знаку: алое, фуксія гібридна, бегонія Месона.

Лев

Лев – знак вогняний, сильний, знаходиться під впливом Сонця. Рослини, які відповідають цьому знаку, притягують з простору енергію бадьорості. Рослини, потрібні цьому знаку: карра, бальзамін, пеларгонія.

Діва

Діва – земний знак, знаходиться під впливом Меркурія. Рослини, які відповідають цьому знакові, підтримують здоров’я людини, постійно поповнюють його енергетичний потенціал і сприяють інтелектуальному розвитку. Найбільш сприятливі рослини: монстера, драцена, сингоніум.

Терези

Терези – це знак гарних, строгих форм, адже керує ним Венера, а строгий Сатурн проявляється в цьому знакові найбільш яскраво. Рослини цього знаку здатні принести велику користь не лише своїм покровителям, але й оточуючим. Рослини сузір’я Терези: гібіскус, лілія, індійська азалія.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.


 • Як вберегти себе та своїх близьких від хвороб?

  Як вберегти себе та своїх близьких від хвороб? · Марина Левицкая · 29.09.2016 20:33

  Щодня організм людини веде боротьбу з невидимими і безмовними ворогами - бактеріями, вірусами і паразитами. У більшості випадків ми навіть не підозрюємо про цю боротьбу, завдяки імунній системі, яка відбиває атаки ворогів. Однак трапляється так, що хвороботворні бактерії беруть гору і нам доводиться зміцнювати свій організм за допомогою ліків і інших засобів.