Отримуйте задоволення від життя Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 25.05.2017 11:52 · Розділ: Життя

Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.

1. Запрограмуйте себе на позитивне мислення

Почуття сильно впливають на наш стан та продуктивність. Від негативних емоцій нікуди не дітися, але можна їх скоротити до мінімуму:
- ведіть щоденник подяки, записуйте за що ви вдячні сьогодні й не зациклюйтеся на своїх невдачах;
- повторюйте позитивні установки, які підтверджують ваш успіх та розвиток в улюбленій сфері діяльності;
- оточуйте себе позитивними людьми, оскільки емоції – заразні;
- будьте активними. Коли немає часу на безглузді думки та переживання, день стає продуктивнішим і цільнішим. Займіться спортом.

2. Поставте будильник на пів години раніше

Усі успішні люди прокидаються рано. Не потрібно одразу вставати в 6 годині, достатньо прокинутися лише на півгодини раніше, і вам більше не доведеться відчувати, що ви нічого не встигаєте і не контролюєте своє життя.

3.Одразу прибирайте за собою

Щоб заправити ліжко чи помити посуд потрібного всього 5 хвилин, то чому ж ми не зробимо це одразу, а відкладаємо? Усі домашні клопоти накопичуються і діють на нерви. Щоб підвищити продуктивність дня, потрібно прибирати за собою одразу.

4. Набувайте загальних знань в різних сферах життя

Приємно бути хоч трішки компетентним в різних галузях науки й життя, щоб вдало підтримувати будь-яку розмову. У вільний час вивчайте нові теми, проводьте в інтернеті час з користю. В той час поки інші проглядають стрічки соціальних мереж, ви можете стати спеціалістом в самих неймовірних на перший погляд галузях. Для прикладу, можна вивчити як виготовляється конвеєрна стрічка, або стати постачальником обладнання в магазини.

5. Не беріть на себе непосильні обов’язки

Дуже часто люди кладуть перед собою захмарні цілі й опускають руки уже на половині шляху. Почніть з меншого, досягайте цілі поступово, нагороджуйте себе за кожну вдало виконану ціль, і у вас з’явиться мотивація для виконання великих задумів і планів. Не «стрибайте вище голови», оскільки таким способом ви лише відкладаєте свої звершення в довгий ящик.

6. Перестаньте порівнювати себе з іншими

Цього категорично не можна робити. Вам потрібно відштовхуватися лиш від себе минулого, оскільки усі люди різні, і можливості у них зовсім різні. Якщо ви бачите особистий розвиток і прогрес – ви на правильному шляху.

7. Зробіть те, що ви давно відкладали

Усі ми щось відкладаємо: дзвінок в страхову компанію, покупку килима, чи інші побутові справи. З часом вони накопичуються і заважають розслабитися. Намагайтеся розібратися з ними як тільки згадаєте, або ж додавайте в щоденний список справ і виконуйте, як тільки закінчите з основними справами на день.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.