12 неоднозначних фактів, в які важко повірити Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 25.05.2017 11:00 · Розділ: Цікаві факти

Лише деякі з фактів правдиві, усі інші - популярна омана. Перевірте, чи знаєте ви правильні відповіді на подані нижче факти.

1. Всесвіт чорного кольору

Це не правда. Вчені дійшли висновку, що через кількасот тисяч зірок наш всесвіт спокійного коричневого кольору.

2. У Мони Лізи немає брів

Це правда. Вважається, що в ту епоху жінки брили брови й передній ряд волосся, щоб чоло здавалося візуально більшим.

3. Фламінго сплять на одній нозі

Цей факт є правдивий. При чому, у фламінго спить лише одна частина тіла, інша – ні.

4. Наполеон комплексував через свій зріст

Це не правда. Зріст Наполеона – 168 сантиметрів. У Франції того часу такий зріст вважався вище середнього, так що карликом його не назвеш.

5. Велику Китайську стіну видно з космосу

Це омана. Ширина стіни лише 9 метрів, а колір зливається з ландшафтом, тож людське око не зможе роздивитися її навіть з найнижчої орбіти.

6. В чашці чаю більше кофеїну, ніж в чашці кави

Цей факт – правда. В чайному листку більше кофеїну, ніж в кавовому зерні, але на приготування кави іде більше зерен, тому, в результаті, кофеїну більше в каві.

7. Японські потяги – найбільш пунктуальні у світі

Це – правда. Якщо потяг запізнюється, перед пасажирами особисто вибачаються, а іноді видають довідки про затримання на роботу. В Україні є також сервіс, який вражає своєю пунктуальністю та професіоналізмом. Перейдіть за посиланням та самі переконайтеся http://707taxi.com.ua/nedorogoe-taksi-v-odesse-new/.

8. Волосся і нігті людини ростуть після смерті

Це – неправда. Після смерті тканини людини починають всихати, тому візуально здається, що нігті й волосся стали довшими.

9. Лемінги вчиняють масові самогубства

Це – омана. Лемінги подорожують групами, освоюють нові території, і коли вони натрапляють на обрив, в натовпі починається паніка, і деякі лемінги гинуть.

10. Шоломи вікінгів були без рогів

Це – правда. Вікінгів зображали з рогами на шоломах тільки через католицьку церкву, яка в своїх літописах називала їх демонічними створіннями. Роги на шоломах – дуже не практично, вони робили б воїнів уразливими.

11. Хамелеони змінюють колір, щоб злитися з навколишнім середовищем

Це – неправда. Від природи їх колір і так підходить для маскування. Хамелеони змінюють колір лише під впливом настрою. В такий спосіб вони спілкуються з іншими представниками свого виду.

12. Алкоголь не вбиває клітини головного мозку
Це – правда, але не спішіть радіти, оскільки алкоголь знижує щільність білої речовини. Саме тому у людей, які надто часто вживають алкоголь, починаються проблеми з пам'яттю.


Інші новини розділу