Як дізнатися, що ваша дитина – геній Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 18.05.2017 12:15 · Розділ: Цікаві факти

Вчені довели, що зі ста тисяч новонароджених, один – геній. Але як дізнатися, чи саме ваша дитина є унікальною? Уважно придивіться, і зрозумійте, чи присутні в неї хоча б декілька рис, описаних нижче.

1. Швидко починають посміхатися, висловлювати емоції

Генії з перших місяців починають активно реагувати на зовнішні фактори. Вони посміхаються, плачуть, вередують… Висловлюють емоції відповідно до ситуації.

2. Сильно розвинене відчуття етики та моральних цінностей

Обдаровані діти дуже добре засвоюють правила етикету та моральної поведінки. Вони знають на скільки важливо поводити себе коректно і толерантно по відношенню як до старших людей, так і до ровесників.

3. Генії – уважні співбесідники

Інакше і не може бути. Їм цікава будь яка нова інформація, і особисте бачення ситуації різних людей. З геніями дуже легко спілкуватися, і вони ніколи не будуть перебивати, навіть якщо зовсім не згідні з вашою думкою, навпаки, уважно дослухають і врахують її.

4. Дуже цікаві люди

Якщо ваша дитина є душею компанії, і до її думки прислуховуються інші люди – можете не сумніватися, вона – геній. Дуже важко зібрати на собі увагу, бодай, трьох людей, але для обдарованих це не є проблемою. Вони з легкістю заводять нові знайомства, і стають душею донедавна незнайомих компаній.

5. Швидко опановують базові знання

Якщо ваш малюк з першого разу запам’ятав як надягати кофту, як застібати куртку, чи як зав’язати шнурівки – уважно придивіться до нього, можливо, він майбутній геній?

6. Впевнені в собі

Генії беруть до уваги зауважень оточення, але чиясь думка не в змозі пригнітити їх. Такі особистості дуже впевнені у власних силах, і легко можуть подбати про себе.

7. Дуже зосереджені

Якщо у вашої дитини виникла проблема і вона займається тільки її вирішенням і більше нічим, не переймайтеся, у геніїв таке часто. Вони закриваються від зовнішнього світу для максимально швидкого та ефективного вирішення складностей.

8. Талановиті у всьому

Як правило, такі люди можуть опанувати будь яку справу. Звичайно, бездоганне розуміння є тільки в одній вузькоспеціальній області, але загальні знання розвинені майже у всіх областях життя. Тут ви знайдете багато цікавого для розвитку вашої дитини http://umnie-deti.com.ua/

Допомагайте маленькому генієві, розвивайте його здібності, але ніколи не забувайте, що він – це в першу чергу дитина, яка хоче відчувати себе захищеною, потрібною і найкращою.


Інші новини розділу

 • Сім речей, які мільйонери роблять інакше

  Сім речей, які мільйонери роблять інакше · Jane Holiday · 16.05.2017 16:01

  Кожен з нас має свою думку стосовно мільйонерів. Майже всі впевнені, що мільйонерами народжуються, а не стають, інші вважать, що потрібно мати безліч зв'язків, щоб накопичити якісь статки, третій тип людей вважає, що життя кожного в руках долі, і багатим людям просто пощастило. Безумовно, є й такі випадки, але в більшості люди з певним достатком дивляться на життя по-інакшому, і роблять звичні для нас речі зовсім не так, як більшість.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


 • Найпоширеніші сни

  Найпоширеніші сни · Anastasia · 19.12.2016 14:02

  Щоночі переважній більшості людей на нашій планеті уявляються реалістичні або фантастичні історії – сни. Ми часто задумуємося над тим, що вони для нас означають або що віщують, і навіть звертаємося за допомогою до сонників, які можуть в деякій мірі тлумачити наші «видіння». Але варто брати до уваги і той факт, що для кожної людини це тлумачення індивідуальне.


 • Що «гуглили» у 2016

  Що «гуглили» у 2016 · Anastasia · 14.12.2016 16:51

  Щороку Google аналізує пошукові запити користувачів у своїх системах, щоб показати, чим цікавиться світ, а зокрема і українці. Аналіз українських запитів показав, що питання, якими найбільше цікавляться на теренах нашої держави, не мають жодного відношення до політики.


 • Перші відчуття малюка

  Перші відчуття малюка · Anastasia · 12.12.2016 22:12

  Після повернення з пологового будинку кожна мама почуває себе незвично, боязко, адже відповідальність та нові турботи, безперечно, вливають на неї. У перші дні всіх новостворених батьків хвилюють абсолютно тривіальні питання, що стосуються новонародженого: що він бачить?; що він чує?; що він відчуває? Відповідь на ці питання отримати дуже просто: потрібно полюбити цю крихітну та безпорадну істоту.