Як дізнатися, що ваша дитина – геній Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 18.05.2017 12:15 · Розділ: Цікаві факти

Вчені довели, що зі ста тисяч новонароджених, один – геній. Але як дізнатися, чи саме ваша дитина є унікальною? Уважно придивіться, і зрозумійте, чи присутні в неї хоча б декілька рис, описаних нижче.

1. Швидко починають посміхатися, висловлювати емоції

Генії з перших місяців починають активно реагувати на зовнішні фактори. Вони посміхаються, плачуть, вередують… Висловлюють емоції відповідно до ситуації.

2. Сильно розвинене відчуття етики та моральних цінностей

Обдаровані діти дуже добре засвоюють правила етикету та моральної поведінки. Вони знають на скільки важливо поводити себе коректно і толерантно по відношенню як до старших людей, так і до ровесників.

3. Генії – уважні співбесідники

Інакше і не може бути. Їм цікава будь яка нова інформація, і особисте бачення ситуації різних людей. З геніями дуже легко спілкуватися, і вони ніколи не будуть перебивати, навіть якщо зовсім не згідні з вашою думкою, навпаки, уважно дослухають і врахують її.

4. Дуже цікаві люди

Якщо ваша дитина є душею компанії, і до її думки прислуховуються інші люди – можете не сумніватися, вона – геній. Дуже важко зібрати на собі увагу, бодай, трьох людей, але для обдарованих це не є проблемою. Вони з легкістю заводять нові знайомства, і стають душею донедавна незнайомих компаній.

5. Швидко опановують базові знання

Якщо ваш малюк з першого разу запам’ятав як надягати кофту, як застібати куртку, чи як зав’язати шнурівки – уважно придивіться до нього, можливо, він майбутній геній?

6. Впевнені в собі

Генії беруть до уваги зауважень оточення, але чиясь думка не в змозі пригнітити їх. Такі особистості дуже впевнені у власних силах, і легко можуть подбати про себе.

7. Дуже зосереджені

Якщо у вашої дитини виникла проблема і вона займається тільки її вирішенням і більше нічим, не переймайтеся, у геніїв таке часто. Вони закриваються від зовнішнього світу для максимально швидкого та ефективного вирішення складностей.

8. Талановиті у всьому

Як правило, такі люди можуть опанувати будь яку справу. Звичайно, бездоганне розуміння є тільки в одній вузькоспеціальній області, але загальні знання розвинені майже у всіх областях життя. Тут ви знайдете багато цікавого для розвитку вашої дитини http://umnie-deti.com.ua/

Допомагайте маленькому генієві, розвивайте його здібності, але ніколи не забувайте, що він – це в першу чергу дитина, яка хоче відчувати себе захищеною, потрібною і найкращою.


Інші новини розділу