Сім речей, які мільйонери роблять інакше Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 16.05.2017 16:01 · Розділ: Цікаві факти

Кожен з нас має свою думку стосовно мільйонерів. Майже всі впевнені, що мільйонерами народжуються, а не стають, інші вважать, що потрібно мати безліч зв'язків, щоб накопичити якісь статки, третій тип людей вважає, що життя кожного в руках долі, і багатим людям просто пощастило. Безумовно, є й такі випадки, але в більшості люди з певним достатком дивляться на життя по-інакшому, і роблять звичні для нас речі зовсім не так, як більшість.


До вашої уваги: «Сім речей, які мільйонери роблять інакше»:

1. Співпраця з людьми

Є така чудова українська приказка: «Один в полі не воїн». Більшість мільйонерів дотримуються цих слів і створюють власну команду людей, якій можуть довіряти, і на яку можуть опиратися. Це і є перший крок до успіху – підібрати правильне оточення. Вони укріплюють свої зв’язки завдяки знайомствам з більш впливовими людьми, і не бояться зізнатися, що в чомусь не компетентні, навпаки, охоче звертаються до спеціалістів при необхідності.

2. Досягли успіху власними зусиллями

Мільйонерів, статок яким залишили в спадок батьки, стає дедалі менше, оскільки такі люди не вміють розподіляти свій бюджет і керувати грошима. Успішні мільйонери – це особистості, які починали підніматися з низів. В дитинстві вони могли жити в жахливих злиднях.

3. Плідна праця - 90% успіху

Велика кількість заможних людей вважать, що основною причиною їхнього достатку є сумлінність в роботі. Будь яка поставлена ціль потребує чималих зусиль. В’ячеслав Моше Кантор є прикладом цього.

4. Діляться досвідом та знаннями

Складається думка, що мільйонери знають таємницю, яка допомагає їм розбагатіти. Звісно ж це не так, навпаки, вони радо діляться досвідом у своїх книгах та в приватних розмовах.

5.Розуміють цінність освіти

Те, що декілька мільйонерів стали заможними лише коли залишили навчання, не залишає попри увагою той факт, що успішна людина - освічена людина. І таки більшість з них має вищу освіту, а то й не одну. Освіта допомагає розширити кругозір і підвищити компетентність у різних сферах науки та життя.

6. Успішні в чомусь одному, але мають декілька джерел доходу

Так, це правда, мільйонери отримують свої статки не з одного джерела доходу, але особисто займаються певним видом діяльності. Вміння сконцентруватися на одній справі пришвидшує ваш успіх в тій чи іншій діяльності. Не розпилюйте свою увагу і здібності в пошуках додаткового заробітку.

7. Не відчувають себе багатими

Люди, які пройшли тернистий шлях від бідності до заможності, ніколи не зупиняться на досягнутому і не відчують себе надто багатими. Гроші - це як приємний бонус, головне - визнання і вагомий вклад в історію людства.


Інші новини розділу

 • Як дізнатися, що ваша дитина – геній

  Як дізнатися, що ваша дитина – геній · Jane Holiday · 18.05.2017 12:15

  Вчені довели, що зі ста тисяч новонароджених, один – геній. Але як дізнатися, чи саме ваша дитина є унікальною? Уважно придивіться, і зрозумійте, чи присутні в неї хоча б декілька рис, описаних нижче.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


 • Найпоширеніші сни

  Найпоширеніші сни · Anastasia · 19.12.2016 14:02

  Щоночі переважній більшості людей на нашій планеті уявляються реалістичні або фантастичні історії – сни. Ми часто задумуємося над тим, що вони для нас означають або що віщують, і навіть звертаємося за допомогою до сонників, які можуть в деякій мірі тлумачити наші «видіння». Але варто брати до уваги і той факт, що для кожної людини це тлумачення індивідуальне.


 • Що «гуглили» у 2016

  Що «гуглили» у 2016 · Anastasia · 14.12.2016 16:51

  Щороку Google аналізує пошукові запити користувачів у своїх системах, щоб показати, чим цікавиться світ, а зокрема і українці. Аналіз українських запитів показав, що питання, якими найбільше цікавляться на теренах нашої держави, не мають жодного відношення до політики.


 • Перші відчуття малюка

  Перші відчуття малюка · Anastasia · 12.12.2016 22:12

  Після повернення з пологового будинку кожна мама почуває себе незвично, боязко, адже відповідальність та нові турботи, безперечно, вливають на неї. У перші дні всіх новостворених батьків хвилюють абсолютно тривіальні питання, що стосуються новонародженого: що він бачить?; що він чує?; що він відчуває? Відповідь на ці питання отримати дуже просто: потрібно полюбити цю крихітну та безпорадну істоту.