Технології та люди - опора сучасного світу Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 16.05.2017 10:04 · Розділ: Техніка

Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.

міні камера
міні камера

Сучасний світ неможливий без технологій

В часи сучасних технологій усе стало простіше: навчання,спілкування. Щоб побачити хорошого друга, не потрібно навіть виходити з дому,це можна зробити в режимі «онлайн».
Але які б неймовірні технології не були, живого спілкування не замінить ніщо.

Студентські роки неймовірно насичені і швидкоплинні. Пари,перерви,сесії. Але ця прекрасна пора - це не лише навчання: це багато радості, сміху, нових друзів. Так,в школі ми також мали багато друзів, але університетські товариші - це зовсім інше. Ти зустрічаєш уже сформованих особистостей, які мають на все свою думку,своє бачення світу, людей, з якими можна ділитися досвідом, і сприймати життя у всіх його проявах.

З сучасними технологіями пізнавати наш світ стало набагато легше. Ми маємо доступ практично до усієї інформації. Лише завдяки одному дотику пальця до клавіатури чи екрана смартфону, можна дізнатися що відбувається на даний момент на іншому кінці планети. Об’їздити безліч країн, познайомитися з людьми різних націй, відчути тепло тропічного сонця і холод Антарктиди - це все надихає і спонукає жити. Але неможливо відтворити і показати комусь те, що знаходиться в спогадах.

В 1820 році Жозеф Ньєпс створив фотокамеру. Це габаритний апарат, який неможливо було підняти.Але з того часу пройшло дуже багато років і фотографія це звична справа.

Міні камера це зручно і практично

Не всі знають, але сучасну фото камеру можна помістити в коробці з-під сірників. Мова йде про неймовірний винахід- міні камеру. Її можна прикріпити на кофту, брюки, пояс, рюкзак, одягнути на голову чи просто покласти десь в будинку, і ви зможете зберегти моменти кожного свого дня і хвилини.

Чи це не прекрасно коли певні моменти життя можна переглядати просто як фільм? Закінчення школи, вступ до університету, перша робота, нові знайомства, кохання, діти. І чи не найнебезпечніший зараз час? Безумовно, так. Завдяки цим крихіткам ви зможете дізнатися що відбувається з вашою другою половинкою, дитиною, чи вдома, коли усі відсутні.

Життя прекрасне - як не крути. Живіть на повну і в безпеці. А міні камери допоможуть вам в цьому.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.


 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.