Скаутам заборонили носити ножі Автор: Lesly · Опубліковано: 08.09.2009 10:48 · Розділ: Суспільство

Популяризація в Британії культу холодної зброї, яка привела до зростання кількості летальних випадків внаслідок ножових поранень, може викликати заборону для скаутів носити ножі, що традиційно вважалися невід’ємною частиною їхньої форми.

Дейв Бад (Dave Budd), який навчає скаутів безпечному поводженню з ножем, вважає, що зростання кількості злочинів, скоєних з використанням холодної зброї, на 50%за один рік, свідчить про необхідність змін в скаутських правилах.

Він радить заборонити скаутам приносити з собою ножі на скаутські збори або табори, якщо не буде "особливої" причини для цього. В такому випадку, ножі повинні зберігатися в лідера, який, при "потребі" їх роздаватиме.

В цієї думки є і критики. Так, Шейла Бергін (Sheila Burgin), лідер скаутського руху в Кенті, хоча і не є палким прихильником ідеї заохочення людей носити зброю, все-таки вважає, що якщо вчити дітей правильно поводитися з ножами, то вони будуть поводитися з ними відповідно. Крім того ніколи не знаєш, коли скауту буде потрібен ніж.

Сьогодні у Великобританії всім дозволяється носити складні ножі з лезами коротшими трьох дюймів (7,6 см). В Англії та Уельсі заборонено продавати ножі особам, яким не виповнилося 18, а в Шотландії - особам до 16.

Джерело: timesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.