Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.04.2017 14:31 · Розділ: Освіта

Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.

До кінця навчального року екзамени на перевірку знань повинні пройти не тільки учні, але й усі вчителі. Таку думку висловив директор департаменту освіти та науки Чернівецької ОГА Оксана Палійчук.

За словами керівника освіти, метою перевірки знань є стимулювання викладачів до саморозвитку. Вчителям необхідно було пройти курси підвищення кваліфікації, після яких їм доведеться здавати екзамени з предметів, які вони викладають.

Вчителям доведеться здавати наступні екзамени: українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова та біологія.

Наявність у педагогічному складі Чернівецької області вчителів-двійшників - результат неприпустимий, оскільки завдання є такими самими, що і для дітей.

Найгірший результат екзамену з української мови та літератури - на Закарпатті, в школах з румунською мовою навчання. Низькі результати в педагогів сільських шкіл, що викладають англійську мову. Кожен четвертий географ набрав до 4 балів за свій тест.

Погані результати показали і директори шкіл. Кожен третій з них набрав тільки від 4 до 6 балів. Протягом вересня-жовтня тестування повинні пройти всі без винятку вчителі області.

З наступного року бали, які отримують педагоги, будуть включатись до переатестації. Вчителі, що отримали від 1 до 3 балів, не можуть мати вищої категорії чи стати методистами. Було би справедливо, якщо б такі вчителі не допускались взагалі до викладання даних предметів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.