Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.04.2017 14:31 · Розділ: Освіта

Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.

До кінця навчального року екзамени на перевірку знань повинні пройти не тільки учні, але й усі вчителі. Таку думку висловив директор департаменту освіти та науки Чернівецької ОГА Оксана Палійчук.

За словами керівника освіти, метою перевірки знань є стимулювання викладачів до саморозвитку. Вчителям необхідно було пройти курси підвищення кваліфікації, після яких їм доведеться здавати екзамени з предметів, які вони викладають.

Вчителям доведеться здавати наступні екзамени: українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова та біологія.

Наявність у педагогічному складі Чернівецької області вчителів-двійшників - результат неприпустимий, оскільки завдання є такими самими, що і для дітей.

Найгірший результат екзамену з української мови та літератури - на Закарпатті, в школах з румунською мовою навчання. Низькі результати в педагогів сільських шкіл, що викладають англійську мову. Кожен четвертий географ набрав до 4 балів за свій тест.

Погані результати показали і директори шкіл. Кожен третій з них набрав тільки від 4 до 6 балів. Протягом вересня-жовтня тестування повинні пройти всі без винятку вчителі області.

З наступного року бали, які отримують педагоги, будуть включатись до переатестації. Вчителі, що отримали від 1 до 3 балів, не можуть мати вищої категорії чи стати методистами. Було би справедливо, якщо б такі вчителі не допускались взагалі до викладання даних предметів.


Інші новини розділу

 • Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів

  Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів · kseniya_www · 28.02.2017 16:41

  Напевно не існує такої дитини, яка б не захоплювалась іграми в хованки, загадками, таємницями та секретами. Саме тому такою популярністю користується література, що належить до жанру «дитячий детектив». На сторінках творів, написаних справжніми майстрами своєї справи, розгортаються неймовірні історії, за якими малюки уважно стежать, та водночас відмінно тренують свою пам’ять, розвивають такі корисні якості, як спостережливість, логіку та аналітичні здібності.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво

  Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво · kseniya_www · 07.02.2017 09:27

  Всі дітки обожнюють веселощі, чаклунство, захоплюючі ігри, пригоди та подарунки, а для батьків важливо, щоб їх малеча активно розвивалася, здобувала знання у різних сферах та здобували корисні навички. Чи можливо поєднати бажання батьків та дітей не йдучи на якісь компроміси? Звичайно, вихід є, і мова йде про майстер-класи від Евріки.


 • Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії

  Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії · Anastasia · 28.12.2016 14:56

  Після гучних дискусій в мережі та суспільстві Кабінет міністрів України нарешті затвердив алгоритм виплати академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів на підставі рейтингу. З 2017 року мінімальна стипендія становитиме 1100 грн., а підвищена – 1600.


 • Середня освіта Великобританії

  Середня освіта Великобританії · Anastasia · 26.12.2016 10:35

  Освіта у Великобританії славиться своєю високою якістю та хорошими перспективами працевлаштування після закінчення коледжів та університетів. Шкільна система підготовки учнів по праву вважається еталоном на світовій арені і дозволяє отримати базову академічну підготовку для поступлення в навчальні заклади, будь-якої англомовної країни.