Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.04.2017 14:31 · Розділ: Освіта

Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.

До кінця навчального року екзамени на перевірку знань повинні пройти не тільки учні, але й усі вчителі. Таку думку висловив директор департаменту освіти та науки Чернівецької ОГА Оксана Палійчук.

За словами керівника освіти, метою перевірки знань є стимулювання викладачів до саморозвитку. Вчителям необхідно було пройти курси підвищення кваліфікації, після яких їм доведеться здавати екзамени з предметів, які вони викладають.

Вчителям доведеться здавати наступні екзамени: українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова та біологія.

Наявність у педагогічному складі Чернівецької області вчителів-двійшників - результат неприпустимий, оскільки завдання є такими самими, що і для дітей.

Найгірший результат екзамену з української мови та літератури - на Закарпатті, в школах з румунською мовою навчання. Низькі результати в педагогів сільських шкіл, що викладають англійську мову. Кожен четвертий географ набрав до 4 балів за свій тест.

Погані результати показали і директори шкіл. Кожен третій з них набрав тільки від 4 до 6 балів. Протягом вересня-жовтня тестування повинні пройти всі без винятку вчителі області.

З наступного року бали, які отримують педагоги, будуть включатись до переатестації. Вчителі, що отримали від 1 до 3 балів, не можуть мати вищої категорії чи стати методистами. Було би справедливо, якщо б такі вчителі не допускались взагалі до викладання даних предметів.


Інші новини розділу

 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.


 • Як допомогти дитині пережити ЗНО

  Як допомогти дитині пережити ЗНО · Jane Holiday · 22.06.2017 11:29

  Якщо по вашому будинку ходить примара, яка не їсть, не спить, втратила інтерес до життя і називає вас мамою та татом, це означає, що ви батьки випускника. Щоб зберегти нервові клітини, які, до речі, не відновлюються, потрібно допомогти пережити випускнику цей складний період.


 • 3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов

  3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов · Jane Holiday · 13.06.2017 13:05

  Приблизно 1,2 мільярда людей з усього світу вивчають хоча б одну іноземну мову, але для когось це не складає жодних труднощів, а інші ладні залишити навчання на півшляху. Щоб швидко опановувати нові знання і не втрачати інтересу, потрібно підійти до процесу правильно.


 • Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі

  Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі · Jane Holiday · 06.06.2017 14:56

  Фактично всі люди починали вчити англійську мову ще в школі. За 11 шкільних років ви майже не вивчили англійську чи забули все що знали? Так відбувається дуже часто. Вам потрібно влаштуватися на роботу і написати резюме англійською, а ви цього не можете зробити? Як скласти резюме на англійській чітко описано за посиланням. Але якщо ж ви таки хочете досконало володіти англійською мовою, не робіть більше помилок, описаних нижче.