Яка ситуація із львівським сміттям? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.04.2017 08:35 · Розділ: Події у світі

Куди тільки то сміття не мандрувало... Однією із найновіших ідей наступної подорожі - зона ЧАЕС. Забруднили радіацією, то ще в додачу сміття львівського навалять. Та якщо все відбуватиметься відповідно до рішень, які нещодавно прийняла Київська міська рада, на територію Чорнобильської зони відвозитимуть вже залишки переробленого сміття. Захоронення планується робити в селі Підгірці, що знаходиться в Київській області. Хотілось би тільки вірити в те, що це сміття буде дійсно - залишками спалювання чи переробки.

Що роблять зі сміттям в інших країнах, читайте тут.

З однієї сторони ідея вивезення сміття до зони здається логічною для чиновників, однак на сьогодні немає законодавства, яке би дозволяло це робити. Нагадаємо, що створення полігону в Чорнобильській зоні ініційовано Садовим, потім при детальнішому розпитуванні, звідки така ідея взялась, урядовець запевнив, що це рішення є спонтанною реакцією.

Просто нагадаємо, що на сьогодні в зоні відчуження відновлюється склад флори і фауни. На цій території росте 19 рослин, які занесені до Червоної книги. Окрім того, на території близько півтисячі диких тварин, з яких 54 також є в Червоній книзі.

То що залишається робити зі сміттям? Поки ідея перезахоронення відходів переробки втілиться, у Львові настав справжній колапс з вивезенням сміття.

Незважаючи на те, що п'ять полігонів ТПВ погодились приймати сміття горожан, на Великодні свята львів'яни все ще бачать переповнені сміттєві контейнери. Ще до вчорашнього дня 30% контейнерів по всьому місту переповнені. Щодня Львів залишає після себе 500-600 тонн твердих побутових відходів. На Великдень мер пообіцяв очистити вулиці.


Інші новини розділу