Львівські таксисти в розпачі. Яндекс сервіс витісняє їх з ринку! Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.04.2017 08:16 · Розділ: Події у світі

Львівським таксистам не подобається, що можна викликати Яндекс Таксі через інтернет додатки. Із зверненням заборонити діяльність нового гравця на ринку таксисти очікують рішення про заборону діяльності онлайн-сервісів, оскільки ті працюють, не отримавши ліцензію на перевезення.

В той час, поки автоперевізники отримують спеціальні дозволи і документи на перевезення і намагаються завоювати свого клієнта, нові технології приникають на ринки і повністю переформовують його.

http://alladin-auto.ru - сервіс доставки персоналу на роботу.

Міроприємство із захисту локального бізнесу організувала Громадська колегія таксоперевізників. Місцеві перевізники мають намір добитись того, щоб ринок покинули не тільки Яндекс. Таксі, але і Убер та Уклон. Це російські перевізники, які завдяки мобільним додаткам набули популярності у львівян і витіснили місцевих таксистів.

Одним із перевізників, що ініціює ліквідацію російських сервісів, є Юрій Вахняк. Він на ринку з 2005 року, має у своєму автопарку 500 автомобілів, проте зараз мусить терпіти збитки через відсутність замовлень. Враховуючи, що його автомобілі мають ліцензії на перевезення, вартість послуг, зрозуміло, є дорожчою. Російські ж перевізники зменшують ціну через те, що не мають витрат на ліцензії.

Позиція підприємця має бути цікавою для міста, оскільки сплачені ним податки залишаються в місцевій казні. З приходом російських операторів, діяльність стала тіньовою. В той час сама система Яндекс.Таксі наполягає на тому, що вони не є перевізниками, а є просто інформаційним сервісом, тому їм нема потреби купувати ліцензію. Покидати ринок Львова Яндекс.Таксі не планують.
Не дивно, що львівські таксисти висунули ультиматум та звернення до СБУ. Якщо скарги розглянутими не будуть, то вже скоро будуть організовані акції протесту.


Інші новини розділу