Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.04.2017 15:01 · Розділ: Культура

Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.

Зрозуміло, безліч висококваліфікованих психологів і терапевтів працюють в цьому напрямку, і результати їх досліджень є в тій чи іншій мірі ефективними. Але книг воістину корисних і ефективних, на сьогоднішній день написано не так вже й багато.

Однією з них без сумніву можна вважати працю Еріка Ларссен - «Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей», її можна придбати тут.

У книзі зібрано унікальний досвід безлічі людей, які домоглися феноменального успіху, позитивний досвід самого автора, який побудував запаморочливу кар'єру, а також конкретні практичні поради по досягненню бажаного.

В основу книги «Без жалю до себе» лягли праці з дослідження та аналізу даної проблеми, які Ларссен проводив протягом 25 років. Протягом цього часу він намагався з'ясувати, чим же відрізняються люди, що домоглися справжнього успіху, від тих, хто дуже хотів, але так і не зміг.

Перша частина книги - «Повсякденне життя» методично і по суті оповідає про те, що все життя людини складається з нескінченної низки виборів, незначних і глобальних, а також з причинно-наслідкових зв'язків, простежити які, часто не представляється можливим, але їх результат і є сьогоднішній нашим життям.

Тут Ларссен говорить про те, що вироблені в потрібний час корисні звички, правильно розставлені пріоритети і набуті вміння поставити кінцеву мету, допоможуть кардинально змінити життя на краще.

Друга частина - «Реалізація» - показує інструменти, які допоможуть підвищити продуктивність своєї діяльності, різні прийоми посилення мотивації, і конкретні схеми роботи над досягненням бажаного.

В цілому, в книзі «Без жалю до себе» описані цілком адекватні прийоми виходу з так званої зони комфорту, з мінімальним для психіки стресом. Наведено безліч прикладів того, як відомі люди досягали успіху з нуля або ж, раптом опинившись у непростій ситуації, завдяки методикам Еріка Ларссен, переглядали свої пріоритети і знову поверталися до ефективних стратегій дій.


Інші новини розділу

 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?


 • Як створити маленьку Італію в своїй квартирі?

  Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? · Марина Левицкая · 30.12.2015 14:46

  Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.