Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.03.2017 15:47 · Розділ: Техніка

Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.

Але чому б не зробити такий обігрів і vr для пк? Саме таку ідею спробували втілити в життя новатори з невеликої компанії-стартапу Envavo. Їх інфрачервоний обігрівач Heatbuff покликаний зігрівати наші пальці довгими зимовими вечорами.

Навіть якщо в приміщенні де ви сидите за комп'ютером достатньо тепло, при довгій роботі або грі за клавіатурою пальці починають ніби підмерзати. Особливо це відчувається в холодну пору року. І якщо виробники і розробники електроніки давно вже подбали про нормальне освітлення робочої поверхні, придумавши всілякі портативні лампи на основі світлодіодів, то з обігрівом рук якось не склалося.

Єдиним нововведенням є підігрів області тачпада у деяких виробників ноутбуків. І то він не завжди допомагає, особливо при роботі на свіжому повітрі або в холодному транспорті. В рукавичках теж незручно набирати текст або грати.

Виходячи з вищеописаних міркувань, новатори з компанії Envavo в Данії розробили і спроектували невеликий інфрачервоний обігрівач, який легко встановлюється перед клавіатурою і підключається до мережі.

Конструкція Heatbuff розроблена таким чином, що короткі хвилі інфрачервоного спектра частот електромагнітного випромінювання впливають тільки на руки користувача, не нагріваючи при цьому ні клавіші, ні електричні ланцюги клавіатури. Діапазон робочих температур, який можна регулювати, знаходиться в межах 20 - 30 C. Правда розробники не передбачили обігрів тієї руки, яка управляє комп'ютерною мишею. Хоча в прес-релізі наголошується, що пристрій можна перенаправляти і нахиляти на свій розсуд.

Електрична потужність інфрачервоного нагрівача регулюється в досить широких межах - від 2 до 300 Вт. Так що зігріти свої руки можна практично в будь-яких умовах, хіба що сам комп'ютер відмовиться працювати коли вже дуже холодно. Heatbuff є повністю портативним, так що його можна возити в сумці.

Новий нагрівач для рук розрахований перш за все на офісних працівників, біржових трейдерів, професійних комп'ютерних гравців і просто завзятих геймерів. Зараз компанія збирає кошти для запуску серійного виробництва Heatbuff. Планується, що вартість нагрівача буде в межах 70 - 80 $. Новий винахід стане дуже корисним для користувачів пк, особливо для тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.


 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.