Китай планує інвестувати 100 мільярдів доларів у відновлювану енергетику Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.03.2017 07:43 · Розділ: Екологія

Уряд Китайської Народної Республіки планує інвестувати 102 мільярди доларів США у відновлювану енергетику держави, нарощуючи продуктивність за рахунок впровадження нових вітроелектростанцій у всіх регіонах країни.

Відповідно до даних, оприлюднених в прес-релізі Міністерства енергетики КНР, протягом п'яти років планується підвищити рівень вироблення електроенергії за допомогою поновлюваних джерел до показників в 420 млрд кВт / год. Це ефективне інвестування http://twogarin.info/ допоможе вивести країну на новий енергетичний рівень.

До 2030 року року уряд республіки планує збільшити частку відновлюваних видів енергетики (зокрема - вітрових станцій) до 20% від загального обсягу виробництва по всій країні. На даний момент енергетика КНР ґрунтується на використанні теплових електростанцій, що працюють на вугіллі.

102 мільярдів доларів інвестованих в період з 2016 по 2020 роки допоможе підняти частку вітроенергетики до рівня 6% від загального обсягу виробництва електроенергії по всій країні. За результатами 2015 року, вітряні електростанції, що працюють на території КНР, в сукупності змогли виробити 3,3% всієї енергії країни.

У теперішній же час Китай стрімко нарощує частку відновлюваної енергетики, це підтверджується показниками потужності введених в експлуатацію вітрових електростанцій в період 2015-2016 р.р. КНР вдалося обігнати Євросоюз і вийти на лідируючі позиції в цій сфері.

За результатами минулого року, сукупна потужність вітроелектростанцій КНР досягла позначки в 145,1 гігават. За планами уряду республіки, з впровадженням нових вітряних електростанцій до 2020 року обсяги потужності повинні підвищитися до 210 млрд кВт / год. При цьому варто відзначити, що до 2030 року керівництво Китайської Народної Республіки планує впровадити більш сотні нових поновлюваних джерел електроенергії, тим самим підвищивши використання поновлюваних джерел електроенергії до 20%. В даний час даний показник знаходиться в межах 11%.

Очікується, що інвестиції в розмірі понад $ 100 млрд. повинні посприяти не тільки створення нових вітроенергетичних станцій, а й організації додаткових робочих місць. Уряд республіки планує залучити до роботи на нових станціях понад 800 тисяч людей, що знаходяться в працездатному віці.


Інші новини розділу