Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.02.2017 16:41 · Розділ: Освіта

Напевно не існує такої дитини, яка б не захоплювалась іграми в хованки, загадками, таємницями та секретами. Саме тому такою популярністю користується література, що належить до жанру «дитячий детектив». На сторінках творів, написаних справжніми майстрами своєї справи, розгортаються неймовірні історії, за якими малюки уважно стежать, та водночас відмінно тренують свою пам’ять, розвивають такі корисні якості, як спостережливість, логіку та аналітичні здібності.


Нижче представлена підбірка книг, які будуть прочитані «від корки до корки» навіть тими дітками, які не виявляли особливої любові до читання.

«Калле Блюмквіст», Астрід Ліндгрен

Відома на весь світ шведська письменниця Астрід Ліндгрен подарувала багатьом поколінням дітей не тільки привабливого мужчину у самому розквіті сил та веселу дівчинку у довгих панчохах, але й юного сищика Кале Блюмквіста. Хлопчина разом зі своїми товаришами з азартом та величезним бажанням грають у захоплюючу гру у детективів. Коли в містечку з’являється злочинець, діти починають невідступно слідувати за злодієм та його спільниками. Друзі демонструють справжні дива винахідливості, кмітливості, холоднокровності та спостережливості. Для юних читачів слідкувати за їх пригодами – надзвичайно захопливе заняття.

Серія «П’ять юних сищиків та вірний пес», Енід Блайтон

Головні герої цієї легендарної серії детективних книг – весела компанія юних шукачів, що проводять літні канікули у містечку Пітерсвуд. Час від час тут відбуваються злочини, які друзі-сищики беруться розслідувати, при цьому неодмінно випереджуючи в цьому міського констебля містера Гуна. Допомагає талановитим детективам їх вірний пес – фокстер’єр Бастер.
До цієї серії входять 15 книжок, що публікувалися з 1941 до 1960 року.

«Останній чорний кіт», Євгеніос Трівізас

Події цієї захоплюючої історії розгортаються на одному з грецьких островів. Тут раптово, один за один починають зникати коти, які до цього спокійно проживали разом зі своїми господарями. Один з небагатьох, кому вдалося врятуватися, чорний кіт вирішує будь-якою ціною дізнатися куди ж зникають його побратими.
Ця повість, яка не залишить байдужим жодного юного прихильника детективного жанру, також зачіпає одну з найбільш гострих та актуальних проблем сучасності - схильність суспільства до різних забобон та відсутність у ньому толерантності.

«Таємниця рудого кота» Сергій Таск

На очах у хлопчика Девіда починають оживати герої картин, які намалювала його мама. Однією з них є сумна жінка на ім’я Бьюті, у якої зникла дочка. Девід береться за її пошуки, а також за пошуки власного батька, який також щез за загадкових обставин.
«Таємниця рудого кота» - казковий детектив, тому й розслідування у ньому ведеться дуже незвично…

Інтернет-магазин «Букля» (https://www.booklya.ua/books/books-1/) пропонує широкий асортимент дитячої та дорослої літератури. Саме тут в будь-який зручний час є можливість придбати найкращі взірці різноманітних літературних жанрів.


Інші новини розділу

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво

  Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво · kseniya_www · 07.02.2017 09:27

  Всі дітки обожнюють веселощі, чаклунство, захоплюючі ігри, пригоди та подарунки, а для батьків важливо, щоб їх малеча активно розвивалася, здобувала знання у різних сферах та здобували корисні навички. Чи можливо поєднати бажання батьків та дітей не йдучи на якісь компроміси? Звичайно, вихід є, і мова йде про майстер-класи від Евріки.


 • Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії

  Кабмін затвердив розмір мінімальної стипендії · Anastasia · 28.12.2016 14:56

  Після гучних дискусій в мережі та суспільстві Кабінет міністрів України нарешті затвердив алгоритм виплати академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів на підставі рейтингу. З 2017 року мінімальна стипендія становитиме 1100 грн., а підвищена – 1600.


 • Середня освіта Великобританії

  Середня освіта Великобританії · Anastasia · 26.12.2016 10:35

  Освіта у Великобританії славиться своєю високою якістю та хорошими перспективами працевлаштування після закінчення коледжів та університетів. Шкільна система підготовки учнів по праву вважається еталоном на світовій арені і дозволяє отримати базову академічну підготовку для поступлення в навчальні заклади, будь-якої англомовної країни.