Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.02.2017 16:41 · Розділ: Освіта

Напевно не існує такої дитини, яка б не захоплювалась іграми в хованки, загадками, таємницями та секретами. Саме тому такою популярністю користується література, що належить до жанру «дитячий детектив». На сторінках творів, написаних справжніми майстрами своєї справи, розгортаються неймовірні історії, за якими малюки уважно стежать, та водночас відмінно тренують свою пам’ять, розвивають такі корисні якості, як спостережливість, логіку та аналітичні здібності.


Нижче представлена підбірка книг, які будуть прочитані «від корки до корки» навіть тими дітками, які не виявляли особливої любові до читання.

«Калле Блюмквіст», Астрід Ліндгрен

Відома на весь світ шведська письменниця Астрід Ліндгрен подарувала багатьом поколінням дітей не тільки привабливого мужчину у самому розквіті сил та веселу дівчинку у довгих панчохах, але й юного сищика Кале Блюмквіста. Хлопчина разом зі своїми товаришами з азартом та величезним бажанням грають у захоплюючу гру у детективів. Коли в містечку з’являється злочинець, діти починають невідступно слідувати за злодієм та його спільниками. Друзі демонструють справжні дива винахідливості, кмітливості, холоднокровності та спостережливості. Для юних читачів слідкувати за їх пригодами – надзвичайно захопливе заняття.

Серія «П’ять юних сищиків та вірний пес», Енід Блайтон

Головні герої цієї легендарної серії детективних книг – весела компанія юних шукачів, що проводять літні канікули у містечку Пітерсвуд. Час від час тут відбуваються злочини, які друзі-сищики беруться розслідувати, при цьому неодмінно випереджуючи в цьому міського констебля містера Гуна. Допомагає талановитим детективам їх вірний пес – фокстер’єр Бастер.
До цієї серії входять 15 книжок, що публікувалися з 1941 до 1960 року.

«Останній чорний кіт», Євгеніос Трівізас

Події цієї захоплюючої історії розгортаються на одному з грецьких островів. Тут раптово, один за один починають зникати коти, які до цього спокійно проживали разом зі своїми господарями. Один з небагатьох, кому вдалося врятуватися, чорний кіт вирішує будь-якою ціною дізнатися куди ж зникають його побратими.
Ця повість, яка не залишить байдужим жодного юного прихильника детективного жанру, також зачіпає одну з найбільш гострих та актуальних проблем сучасності - схильність суспільства до різних забобон та відсутність у ньому толерантності.

«Таємниця рудого кота» Сергій Таск

На очах у хлопчика Девіда починають оживати герої картин, які намалювала його мама. Однією з них є сумна жінка на ім’я Бьюті, у якої зникла дочка. Девід береться за її пошуки, а також за пошуки власного батька, який також щез за загадкових обставин.
«Таємниця рудого кота» - казковий детектив, тому й розслідування у ньому ведеться дуже незвично…

Інтернет-магазин «Букля» (https://www.booklya.ua/books/books-1/) пропонує широкий асортимент дитячої та дорослої літератури. Саме тут в будь-який зручний час є можливість придбати найкращі взірці різноманітних літературних жанрів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.