Детективи для дітей – захоплююче читання для молодших школярів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.02.2017 16:41 · Розділ: Освіта

Напевно не існує такої дитини, яка б не захоплювалась іграми в хованки, загадками, таємницями та секретами. Саме тому такою популярністю користується література, що належить до жанру «дитячий детектив». На сторінках творів, написаних справжніми майстрами своєї справи, розгортаються неймовірні історії, за якими малюки уважно стежать, та водночас відмінно тренують свою пам’ять, розвивають такі корисні якості, як спостережливість, логіку та аналітичні здібності.


Нижче представлена підбірка книг, які будуть прочитані «від корки до корки» навіть тими дітками, які не виявляли особливої любові до читання.

«Калле Блюмквіст», Астрід Ліндгрен

Відома на весь світ шведська письменниця Астрід Ліндгрен подарувала багатьом поколінням дітей не тільки привабливого мужчину у самому розквіті сил та веселу дівчинку у довгих панчохах, але й юного сищика Кале Блюмквіста. Хлопчина разом зі своїми товаришами з азартом та величезним бажанням грають у захоплюючу гру у детективів. Коли в містечку з’являється злочинець, діти починають невідступно слідувати за злодієм та його спільниками. Друзі демонструють справжні дива винахідливості, кмітливості, холоднокровності та спостережливості. Для юних читачів слідкувати за їх пригодами – надзвичайно захопливе заняття.

Серія «П’ять юних сищиків та вірний пес», Енід Блайтон

Головні герої цієї легендарної серії детективних книг – весела компанія юних шукачів, що проводять літні канікули у містечку Пітерсвуд. Час від час тут відбуваються злочини, які друзі-сищики беруться розслідувати, при цьому неодмінно випереджуючи в цьому міського констебля містера Гуна. Допомагає талановитим детективам їх вірний пес – фокстер’єр Бастер.
До цієї серії входять 15 книжок, що публікувалися з 1941 до 1960 року.

«Останній чорний кіт», Євгеніос Трівізас

Події цієї захоплюючої історії розгортаються на одному з грецьких островів. Тут раптово, один за один починають зникати коти, які до цього спокійно проживали разом зі своїми господарями. Один з небагатьох, кому вдалося врятуватися, чорний кіт вирішує будь-якою ціною дізнатися куди ж зникають його побратими.
Ця повість, яка не залишить байдужим жодного юного прихильника детективного жанру, також зачіпає одну з найбільш гострих та актуальних проблем сучасності - схильність суспільства до різних забобон та відсутність у ньому толерантності.

«Таємниця рудого кота» Сергій Таск

На очах у хлопчика Девіда починають оживати герої картин, які намалювала його мама. Однією з них є сумна жінка на ім’я Бьюті, у якої зникла дочка. Девід береться за її пошуки, а також за пошуки власного батька, який також щез за загадкових обставин.
«Таємниця рудого кота» - казковий детектив, тому й розслідування у ньому ведеться дуже незвично…

Інтернет-магазин «Букля» (https://www.booklya.ua/books/books-1/) пропонує широкий асортимент дитячої та дорослої літератури. Саме тут в будь-який зручний час є можливість придбати найкращі взірці різноманітних літературних жанрів.


Інші новини розділу

 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.


 • Як допомогти дитині пережити ЗНО

  Як допомогти дитині пережити ЗНО · Jane Holiday · 22.06.2017 11:29

  Якщо по вашому будинку ходить примара, яка не їсть, не спить, втратила інтерес до життя і називає вас мамою та татом, це означає, що ви батьки випускника. Щоб зберегти нервові клітини, які, до речі, не відновлюються, потрібно допомогти пережити випускнику цей складний період.


 • 3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов

  3 звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов · Jane Holiday · 13.06.2017 13:05

  Приблизно 1,2 мільярда людей з усього світу вивчають хоча б одну іноземну мову, але для когось це не складає жодних труднощів, а інші ладні залишити навчання на півшляху. Щоб швидко опановувати нові знання і не втрачати інтересу, потрібно підійти до процесу правильно.


 • Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі

  Як вивчити англійську мову, якщо цього не вдалося зробити в школі · Jane Holiday · 06.06.2017 14:56

  Фактично всі люди починали вчити англійську мову ще в школі. За 11 шкільних років ви майже не вивчили англійську чи забули все що знали? Так відбувається дуже часто. Вам потрібно влаштуватися на роботу і написати резюме англійською, а ви цього не можете зробити? Як скласти резюме на англійській чітко описано за посиланням. Але якщо ж ви таки хочете досконало володіти англійською мовою, не робіть більше помилок, описаних нижче.