До інфаркту призводить звичайне недосипання Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.09.2009 12:08 · Розділ: Краса і здоров'я

В результаті дослідження було виявлено, що зменшення часу сну частіше призводить до серцевих захворювань. Нічний сон, який триває менше 7,5 годин, є основною причиною 33 відсотків випадків серцево-судинних захворювань і нападів, таких як інсульти та інфаркти.

Японські дослідники протягом 50 місяців спостерігали за сном 1255 чоловік, які страждали підвищеним тиском. В добровольців перевірили тривалість сну і наявність серцевих нападів, таких як інфаркт міокарда і необоротна зупинка серця, та інсультів; їм також контролювали кров'яний тиск в денний і нічний час доби.

За підсумками дослідження, лікарі зареєстрували 99 випадків серцево-судинних захворювань, і виявили, що серед тих, хто спав менше 7,5 годин на добу, ризик виникнення серцевих нападів та інсультів становив 2,4 на 100 людино-років. А в осіб, які спали більше - 1,8 випадків на 100 людино-років. Крім того, було встановлено, що більш схильні до серцево-судинних захворювань люди, в яких вночі спостерігалося підвищення кров'яного тиску.

"Недостатня тривалість сну є передвісником серцево-судинних захворювань у літніх людей з гіпертонією", - підсумував керівник проекту, Кадзуо Егучі.

Джерело media.rin.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.