Як навчитися економити воду? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.02.2017 17:58 · Розділ: Економіка

Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.

Пропонуємо вашій увазі прості способи економії води, скориставшись якими вже через місяць ви побачите результат.

1. Встановлюйте бойлер або газову колонку в безпосередній близькості від того місця, де ви найчастіше користуєтеся гарячою водою. Це дозволить заощадити значну кількість води, оскільки не доведеться чекати, поки стече холодна. Якісне сантехнічне та опалювальне обладнання обирайте на сайті https://santop.ua/

2. Якщо ваш душ заповнює 10-літрове відро води менше, ніж за хвилину, негайно змініть лійку на більш економну або використовуйте спеціальну насадку для душу, що зменшує витрату.

3. Простий спосіб економії води - відмова від щоденного душу. Медики стверджують, що, у багатьох випадках, це навіть корисно, оскільки при частому митті пересушується шкіра і змиваються корисні бактерії, що живуть на тілі (так, такі бувають).

4. З малих років привчайте дітей повністю закривати крани, розповідайте їм про різні способи економії води, та чому це так важливо.

5. Під час готування їжі намагайтеся використовувати мінімум води. Мийте фрукти і овочі не під краном, а в мисці. Воду після миття можна використовувати для поливу кімнатних рослин.

6. Влітку тримайте в холодильнику пляшку води. Таким чином, вам не доведеться кожного разу зливати кілька літрів в каналізацію, чекаючи, поки з прогрітих труб потече прохолодна вода.

7. Можна заощадити воду, час і гроші, чистячи зуби під час прийняття душу.

8. Якщо у вас кілька маленьких дітей, мийте їх разом, в одній ванній. Так і економніше, і веселіше.

9. Якщо ви п'єте воду з-під крана, використовуйте для цього стакан, а не намагайтеся зловити губами струмінь, зливаючи кілька літрів в каналізацію.

10. Під час гоління, закрийте пробкою злив і наберіть трохи теплої води. Для ополіскування леза досить залишити тоненьку цівку.

11. Як показує практика, для прийняття душу досить 5 хвилин. Якщо у вас йде більше часу - стимулюйте себе за допомогою таймера із зворотним відліком.

12. Тримайте у ванній невелике відерце для сміття та паперу. Це позбавить вас від звички без необхідності змивати в унітаз кубометри води і засмічувати каналізацію.

13. Багато літрів води втрачається, коли ви чекаєте, поки стече холодна і піде гаряча. Цю воду можна зливати у відро і потім використовувати для будь-яких господарських цілей.

14. Поливайте кімнатні рослини вечорами, а не вранці. Так волога менше випаровується і вам буде потрібно менше води на полив.
Ці прості звички допоможуть вам зекономити без шкоди для себе.


Інші новини розділу

 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


 • Як відкрити власний ресторан?

  Як відкрити власний ресторан? · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:20

  Якщо ви замислювалися над відкриттям власної справи, то напевно подумки перебирали ті області, в яких буде цікаво вести бізнес. Не останнє місце займає й прибуток. Сьогодні ми поговоримо про відкриття ресторанного бізнесу, який має багато тонкощів та нюансів.