Мастер-класи для дітей: про науку весело та цікаво Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.02.2017 09:27 · Розділ: Освіта

Всі дітки обожнюють веселощі, чаклунство, захоплюючі ігри, пригоди та подарунки, а для батьків важливо, щоб їх малеча активно розвивалася, здобувала знання у різних сферах та здобували корисні навички. Чи можливо поєднати бажання батьків та дітей не йдучи на якісь компроміси? Звичайно, вихід є, і мова йде про майстер-класи від Евріки.

Ewrica – це територія експериментів та відкриттів, на якій кожен хлопчик та дівчинка відчують себе «як удома», де нема часу на нудьгу, поганий настрій чи капризи. Саме тут, в цій «лабораторії див» на дітлахів чекає неймовірне свято, що поєднує в собі розваги та навчання, викликає незабутні емоції та враження.

Де і коли?

Майстер-класи від Евріка – це можливість оригінально та незрівнянно:

 • відсвяткувати Дитячий День народження чи будь-яке інше свято;
 • влаштувати веселе та пізнавальне дитяче наукове шоу в садочку або школі;
 • піднести в якості подарунка маленькому імениннику;
 • організувати корпоративну дитячу виставу для діток співробітників компанії.

Для максимальної зручності батьків та діток Евріка пропонує виїзні майтер-класи, які можуть бути проведені в будь-якому, обраному вами місті: вдома, у дитячому садочку, школі чи літньому таборі, кафе, ресторані чи на дитячому майданчику.

Що саме обрати?

В залежності від віку, дітки мають найрізноманітніші смаки, вподобання та інтереси, саме тому Ewrica пропонує великий перелік тем для проведення майстер-класів, серед яких кожен малюк зможе обрати саме ту, яка цікавить його найбільше.

Юних дослідників, які цікавляться тим, як все влаштовано, не залишать байдужими «Цікава фізика» та «Природні явища», а малята, що обожнюють дива приймуть активну участь у їх створенні під час шоу «Фокуси» та «Ілюзії». Майстер-клас, що має назву «Весела кухня» дасть можливість спостерігати «перевтілення» всім знайомих продуктів.

Як проходить шоу?

Тривалість майстер-класів – 1 година, за бажанням також є можливість замовити професійну фотозйомку і додаткового ведучого. Кількість запрошених діток – до 15-ти включно.

Переважну частину реквізиту та витратних матеріалів, що використовуються під час проведення шоу і надаються учасникам, Евріка закуповує у спеціалізованих крамницях фірм-виробників у США.

У ході експериментів ніколи не використовуються токсичні або інші шкідливі для здоров'я дітей матеріали, предмети, що легко б'ються, запальнички.
Перед замовленням будь-якого з запропонованих майстер-класів, є можливість отримати детальний опис кожного експерименту, що буде проводитись, та у випадку необхідності, запросити додаткові роз’яснення.

Перед початком програми кожний учасник проходить інструктаж про правила поведінки на Шоу, а ведучі уважно слідкують, щоб вони не порушувались під час його проведення.

Розроблені фахівцями своєї справи програми роблять заняття не тільки надзвичайно захоплюючими та цікавими для дітей, але й пізнавальними. Завдяки їм, маленькі учасники, отримують уявлення про багато серйозних наукових явищ.

Пропоновані майстер-класи від Території експериментів та відкриттів «Ewrica» охоплюють широкий спектр тематик, що дозволить одній дитині з цікавістю відвідувати їх у рамках різних заходів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.