Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії Автор: Anastasia · Опубліковано: 02.02.2017 17:53 · Розділ: Техніка

Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.

Основне і найпростіше правило, якого слід дотримуватися, – це від’єднання техніки від мережі до того часу, коли вона не з’явиться знову, а ще краще – до відключення.

Інший варіант – безперебійники. Бесперебойник logicpower забезпечує роботу електроприладів протягом декількох годин. Сьогодні вони представлені на ринку у великій кількості, тому можна знайти варіант, який буде відповідати вашим побажанням та гаманцю. На деяких сайтах, де є можливість порівняти товари, можна вибрати ІБП задавши певні параметри. Варто зазначити, що при покупці безперебійника для домашнього використання, потрібно враховувати співвідношення ціна – якість та не забувати про наявність гарантії та сервісних центів.

Часто безперебійники використовують для того, щоб забезпечити роботу портативних комп’ютерів. Ряд моделей ДБЖ мають вбудований АВР-регулятор (автоматичне введення резерву), який дозволяє при незначному відхиленні напруги підтримувати вихідну напругу в стандартному діапазоні без переходу на живлення від акумулятора. Альтернативне рішення – це підключення до вашого девайсу так званого ДБЖ резервного типу (Off-Line) і стабілізатора. Безперебійник резервного типу оснащений автоматичним комутатором, який при нормальній роботі забезпечує підключення до електромережі, а в автономному режимі – до акумуляторної батареї. Такі ДБЖ коштують порівняно недорого і мають невелику потужність.

Допомогти вирішити дану проблему також можуть стабілізатори та реле напруги. Реле – це вставка з таймером та індикатором напруги, яка вмонтовується в розетку. Коли напруга збільшується реле автоматично відключає електроприлад від живлення і автоматично включає, коли показники напруги в нормі. На відміну від реле, стабілізатор напруги не відключає її, а лише вирівнює до стандартного значення 220 вольт при перевищенні цього значення. Стабілізатори напруги зазвичай використовуються в приватному секторі, де напруга часто «скаче».

Джерело: http://www.expres.ua/digest/2014/12/29/122719-pravyl-varto-dotrymuvatys-aby-vryatuyut-tehniku-pry-vy

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.


 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.