Nokia розробила LTE-модем Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.09.2009 10:12 · Розділ: Нові технології

Компанія Nokia повідомила про створення свого першого модему, призначеного для роботи в мережах четвертого покоління стандарту LTE (Long Term Evolution). Фотографій новинки, що отримала назву Internet Modem RD-3, виробник поки не представив. Втім, у продажу пристрій, швидше за все, не з'явиться: модем буде пропонуватися для проведення тестових робіт операторам, які зараз зайняті розгортанням LTE-мереж. Internet Modem RD-3 також підтримує роботу в мережах GSM / GPRS / EDGE і UMTS / HSPA.

Недавно Nokia, в особі свого віце-президента Анссі Ваньокі (Anssi Vanjoki) заявила, що не бачить майбутнього у головного конкурента LTE - технології WiMAX. У зв'язку з цим компанія має намір зосередитися на виробництві пристроїв з підтримкою LTE.

Перша комерційна 4G-мережа на основі технології LTE буде запущена американською телекомунікаційною компанією Verizon Wireless в середині 2010 року.

Джерело hard.compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.