Ресторанна премія «Сіль» Автор: Anastasia · Опубліковано: 13.01.2017 15:05 · Розділ: Суспільство

Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.

Всі найпопулярніші на найдоступніші ресторани пропонують заказ столиков онлайн.

Найкращий бар України - «Parovoz Speak Easy», що розмістився у будівлі кінотеатру Київ. Бар славиться своїми смачними твістами та унікальною атмосферою. Кондитерською року визнано «The Cake», де втілилися в життя мікс домашнього смаку та сучасного дизайну десертів. «Fair Finch» – це найкраща кофейня, яка розташована на Воздвиженці, де пропонують чашку кави, що допомагає прокинутися зранку.
Найкращим рестораном, що спеціалізується по м’ясу є київський стейк-хаус «Goodman», натомість «рибна» першість дісталася ресторану під назвою «Золота форель» у місті Коростов.

Відкриттям року визнали столичний ресторан «Любимий дядя», де на кухні поєднують непоєднуване. Він славиться своїми вишуканими міксами та бездоганною подачею, при цьому ціни залишаються досить доступними.

Перемогу в популярній на сьогоднішній день номінації «Найкращий пивний ресторан» отримав «Хряг», що у Чернігові. Вони мають власну пивоварню і відповідно широкий асортимент крафтового пива, а вибір їхніх закусок вражає.

Порівняно маловідомий львівський ресторан «Vintage Nouveau» отримав відзнаку у номінації «Найкращий ресторан авторської кухні». Дух закладу нагадує Францію та Швейцарію завдяки великій кількості антикваріату з усього світу, який було використано при формуванні інтер’єру.

Несподіванкою стала перемога ресторану «Грибова хата», що на Буковелі, який визнали найкращим рестораном української кухні. Варто зазначити, що головним критерієм при обранні переможця у цій номінації, було дотримання усіх традицій при приготуванні та подачі страв.

Рестораном національної кухні обрали одеський Fratelli. З-поміж інших змагалися ті, які представляють кухню однієї з країн світу: французьку, італійську, польську, іспанську та грузинську.

Нагадаємо, що премію «Сіль» було засновано у 2013 році Клубом готелів та ресторанів HOTELIERO. В склад журі ввійшли Савелій Лібкін, Михайло Зельман, Вадо Арзуманян, Максим Храмов, Василь Мікілун, Тарас Сердюк, Майкл Дон та інші гастороексперти.

Джерело: http://bzh.life/posts/restorannaya-premiya-sol-nazvala-luchshie-zavedeniya-ukrainy

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.