Найкращі технологічні новинки 2016 Автор: Anastasia · Опубліковано: 09.01.2017 13:35 · Розділ: Нові технології

Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.

Гнучкий дисплей від LG. Це справжній подарок для программиста. У січні 2016 року компанія LG представила прототип 18-дюймового гнучкого дисплею на виставці Consumer Electronics Show. Він має товщину 1мм і вагу 1.9 кг.. Дисплеї такого типу компанії LG, Samsung, Sharp розробляють з 2014 року, проте вони функціонально відставали від звичайних екранів та не мали такого ефектного дизайну. Виробники обіцяють розпочати серійне виробництво у 2018 році.

Smog Free Tower. Інноваційну будівлю-фільтр побудовано у Пекіні. Вона дає можливість очищувати тверді частини діаметром 2.5 і 10 мікрометрів. Вчені стверджують, що частинки такого розміру проникають у кров і збільшують ризик виникнення раку легких, серцево-судинних і распіраторних захворювань. Вежа має висоту 7 метрів і здатна очистити 30000 кубометрів повітря за годину.

VUE VR. Китайська компанія VUE VR крокує в ногу з часом та намагається задовольнити наші потреби. Вони розробили стенд, який може втримувати людину з вагою до 140 кг та зростом від 130 до 200 см на одному місці в горизонтальному положенні. Працює винахід за допомогою поршнів, які забезпечують пересування, а кросівки з вбудованими в підошву роликами дозволяють імітувати ходьбу. Перебуваючи на стенді людина може ходити, бігати, присідати та сидіти у віртуальній реальності.

Tesla Model 3. Нова бюджетна модель електромобіля має з’явитися в продажі на території США вже з січня 2017 року. Автомобіль отримав пристойні технічні характеристики: розгін до 100 км/год. за 6 секунд та можливість їзди без зарядки до 346 км. Ціна такого задоволення 35000$. До речі, за два дні бронювання компанія Tesla отримала рекордні 250 тис. замовлень на дану модель.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/cdn/cd1/2017/01/top-10_dyvovyzhnyh_i_nadyhajuchyh_tehnichnyh_produktiv_201

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.


 • 2017: тренди веб-дизайну

  2017: тренди веб-дизайну · Anastasia · 29.12.2016 20:40

  Корисну підбірку для всіх, хто любить створювати щось нове та цікаве, опублікувало видання Creative bloq. Автори виділяють низку найкреативніших трендів і наводять приклади їх використання. Вони відзначають, що основні зміни у дизайн-тенденцію приносить поп-культура, нові технології та бізнес ідеї. Саме на тенденції дизайнери орієнтуються при створенні нових робіт.