Як вибрати праску? Автор: Anastasia · Опубліковано: 04.01.2017 17:06 · Розділ: Нові технології

Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.

Підошва техніки – це самий головний елемент конструкції, оскільки саме вона безпосередньо контактує з тканиною. Існують праски із алюмінієвою, нержавіючою, керамічною, титановою та тефлоновою поверхнями. Варто зазначити, що для домашнього вжитку найчастіше обирають один з трьох перших варіантів.

Найбільш дешевий варіант покриття – алюміній. утюг з таким покриттям має високу теплопровідність і завдяки цьому швидко нагрівається і так само швидко остиває. Ще одна перевага – це мала вага праски, що дає можливість виробу рухатися легко без зайвих зусиль. Основним недоліком покриття даного типу вважається вразливість до подряпин, тому при довготривалому використанні праски покриття стає менш гладким і внаслідок цього ковзання ускладнює процес прасування.

Підошва із нержавіючої сталі має протилежні характеристики до алюмінію. Воно важке і його теплопровідність нижча, тому для нагрівання і остивання потрібен деякий час. Перевагою матеріалу такого типу є його стійкість до подряпин та інших пошкоджень, тому праски з такою робочою поверхнею довго служать. Останнім часом нержавіюче покриття удосконалили за допомогою хромування. Якщо ви хочете щоб воно легко очищувалося та ковзало, то вам слід обрати саме його.

Керамічна підошва найбільш легко ковзає, що є основною його перевагою. Очистити такий вид поверхні також дуже легко за допомогою вологої ганчірки з рідким милом. Крім того, вона має високу стійкість до подряпин та пошкоджень. Серед недоліків виділяють крихкість кераміки та її високу вартість. На багатьох форумах можна знайти дописи про те, що при найменшому пошкодженні на носику праски з’являються тріщини.

Тефлонове покриття є одним із найсучасніших. Воно має здатність легко ковзати при низьких температурах нагріву, але при легких ударах можуть появлятися тріщини.

Джерело: http://samelectrik.ru/kak-vybrat-sovremennyj-utyug-dlya-domashnego-ispolzovaniya.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • 2017: тренди веб-дизайну

  2017: тренди веб-дизайну · Anastasia · 29.12.2016 20:40

  Корисну підбірку для всіх, хто любить створювати щось нове та цікаве, опублікувало видання Creative bloq. Автори виділяють низку найкреативніших трендів і наводять приклади їх використання. Вони відзначають, що основні зміни у дизайн-тенденцію приносить поп-культура, нові технології та бізнес ідеї. Саме на тенденції дизайнери орієнтуються при створенні нових робіт.