2017: тренди веб-дизайну Автор: Anastasia · Опубліковано: 29.12.2016 20:40 · Розділ: Нові технології

Корисну підбірку для всіх, хто любить створювати щось нове та цікаве, опублікувало видання Creative bloq. Автори виділяють низку найкреативніших трендів і наводять приклади їх використання. Вони відзначають, що основні зміни у дизайн-тенденцію приносить поп-культура, нові технології та бізнес ідеї. Саме на тенденції дизайнери орієнтуються при створенні нових робіт.

Кольорові оверлеї. Оверлей – це кольорове накладення на фон знімка. Завдяки такому прийому можна швидко змінити настрій знімка і використовувати його як додаткове підсилення, щоб добитися певного ефекту. Також досить популярними схеми малюнків із використанням лише двох кольорів. Приклади такого дизайну можна знайти тут/kenguru.com.ua/ru/design/package

Нео-мемфіс дизайн. Історія цього напряму почалася із The Memphis Group – дизайнерської та архітектурної компанії, яка у своїх роботах використовувала геометричні форми, пластикові матеріали та й взагалі розробляла постмодерністські рішення для оформлення інтер’єру. З 2010 року тенденція досягнула широкого вжитку і зараз побутує на всіх рівнях: від одягу до веб-дизайну.

Надмірний мінімалізм. В інтернет просторах ця тенденція набула неабиякої популярності в першу чергу через тенденції, яким сприяє мова візуальних образів Material design від Google. Плоскі патерни покликані оптимізувати призначений для користувача досвід за допомогою цифрових пристроїв. У 2016 році Google посилила просування цього методу і оновила іконки своїх сервісів Google Play.

Прогресивні веб-додатки. Основну масу складають мобільні додатки із розширеними функціями, які властиві насамперед веб-сервісам. Вони можуть працювати автономно, відправляти сповіщення, а також завантажувати матеріали на головну сторінку.

Елементи фізичного світу. Потужні компанії останнім часом намагаються створити зручні інструменти для користувачів, щоб забезпечити цифровий досвід створення картинок, який нагадує звичайне малювання на папері. Наприклад Adobe покращує інструмент по створенню digital-робіт, стилізованих під картини маслом, а Microsoft таргетує ПК-моноблок Surface Studio спеціально на художників і представників креативних індустрій.

Повернення до витоків. Класика завжди в моді, тому великі компанії з багаторічним досвідом перебування на ринку не бояться повертатися до найперших фірмових знаків. Наприклад, Kodak, фактично повернyв класичний логотип. Co Op відродила чотирилисник, а NatWest відновила фірмовий знак, знайдений в своїх архівах.

Джерело: https://designtalk.club/9-osnovnyh-trendiv-dyzajnu-i-brendyngu-u-2016-rotsi/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.