Рейтинг радіостанцій України Автор: Anastasia · Опубліковано: 29.12.2016 19:01 · Розділ: Розваги

Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.

Компанія GfK на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет» опублікувала цікавий звіт, де йдеться про дані першої хвилі дослідження радіослухання в містах України. Дослідження свідчить про зростання відсотку слухачів, а особлива динаміка спостерігається серед аудиторії з доходом вище середнього. Багато цікавої інформації про радіо можна знайти у Блог радиолюбителя.

Опитування проводилось з 2 лютого по 19 квітня 2016 року. У ньому взяли участь мешканці України у віці від 12 до 65 років, що проживають у містах із населенням 50 тисяч та більше. Вибірка склала 12 424 респонденти.

«Нова хвиля демонструє хорошу тенденцію. Радіо слухають стабільно і це означає, що воно має доволі міцні позиції у споживача медіа-контенту загалом», – зазначила маркетинг-директор групи «Тавр» Оксана Шавель.

У звіті можна знайти досить цікаві факти. Наприклад незмінними слухачами радіо є одружені чоловіки, і, звісно, власники автомобілів. Велику частку аудиторії складають активні покупці – ті люди, які безпосередньо здійснюють покупки. Зазначають також, що радіо стало більш популярним серед людей, дохід яких перевищує 6 тис. грн..

Крім того, найчастіше слухають радіо вранці (8-9год) та ввечері (17-18 год.). Звичайно, що у цей час багато людей перебувають у дорозі. Але, як і раніше, найбільша частка радіослухачів серед тих, хто звик слухати його вдома.

Таким чином, на першому щаблі рейтингу розмістилася радіостанція «ХітФМ», яка виборала це місце завдяки показнику охоплення аудиторії. На другому місці – радіо «Шансон», а третя сходинка дісталася «Русское радио Україна».

«Важливо чітко і прискіпливо реагувати на всі запити та потреби аудиторії. Враховуючи непросту ситуацію в державі, сьогодні має значення не лише музичний контент, але й програмний продукт», – переконаний музичний продюсер «ТАВР-Медіа» Віталій Дроздов.

Він стверджує, що визначним фактором для «Хіт FM» та «Русского Радио Україна», який допоміг їм здобути перші сходинки, є запуск програм, пов’язаних з підтримкою армії та інших проектів, які відповідають реаліям сьогодення.

Джерело: http://mresearcher.com/2015/06/gfk-ukraine-rejting-radiostancij-ukra%D1%97ni.html

Інші новини розділу