Найуспішніші українські стартапи 2016 Автор: Anastasia · Опубліковано: 27.12.2016 10:36 · Розділ: Нові технології

В останні дні 2016 року видання ain.ua опублікувало рейтинг найкращих українських стартапів, які протягом року показали позитивні результати, фігурували в популярних акселераторах та отримували мільйонні інвестиції. За основу рейтингу взяли думку експертів галузі, підприємців та інвесторів.

Sixa – сервіс для створення віртуального комп’ютера в мережі. Стартап засновано у 2015 році Евгенієм Нечаєнко та Миколаєм Мінченко. Додаток надає доступ до віртуальної платформи, де розміщено комп’ютер. Більше не потрібно купувати девайси і витрачати кошти на електроенергію, можна просто скачати додаток і ти в мережі. Протягом 2016 Sixa отримала значні інвестиції в акселераторах (Y Combinator - $120 000) та від інвесторів ($3,5 млн від каліфорнійського фонду Tandem Capital і українських Digital Future і Horizon Capital).

eTachki – онлайн-аукціон вживаних автомобілів. Сайт дає можливість продати ваше авто за півгодини за найвигіднішу ціну. Переоформлення документації бере на себе адміністрація ресурсу, а експерти будуть перевіряти авто перед тим як виставити на торги.

Mobalytics — аналітична платформа для геймерів. Українці Богдан Сучик і Микола Лобанов та ліванець Амін Ісса представили своє дітище на TechCrunch Disrupt в Сан-Франциско, де вперше українці забули перемогу на одному з найвідоміших світових конкурсів. Вони представили платформу для аналізу та покращення ігрових навиків. Стартап отримав колосальну інвестиційну підтримку: фонди Almaz Capital, Founders Fund, General Catalyst и GGV Capital вклали в технологію $2,6 млн.

People.ai — сервіс аналізу і роботи менеджерів по продажах. Стартап буде аналізувати інформацію щодо продажів на підприємствах: хто продає більше, а хто менше та чиї менеджери працюють ефективніше. Дані будуть збиратися по почті, дзвінках, записах у CRM та месенджерах. Сам текст повідомлень буде тільки аналізуватися, але не записуватися.

Allset — сервіс для замовлення їжі та бронювання столиків у ресторанах. Команда з 2013 року експериментує з різними додатками для ресторанного бізнесу. Останній проект Allset запустили в США. Він дає можливість заздалегідь зробити замовлення та замовити столик в ресторані. За це доведеться заплатити стартапу 2$: один стягується з ресторану, а інший з користувачів.

Джерело: http://ain.ua/top-10-ukrainskix-startapov-2016

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.