Середня освіта Великобританії Автор: Anastasia · Опубліковано: 26.12.2016 10:35 · Розділ: Освіта

Освіта у Великобританії славиться своєю високою якістю та хорошими перспективами працевлаштування після закінчення коледжів та університетів. Шкільна система підготовки учнів по праву вважається еталоном на світовій арені і дозволяє отримати базову академічну підготовку для поступлення в навчальні заклади, будь-якої англомовної країни.

Школы в Англии обирають досить багато українських сімей, адже це, перш за все, інвестиція в майбутнє вашої дитини та можливість проявити себе і свої здібності. Різноманіття навчальних програм та спрямувань вражає, тому перед тим як зробити свій вибір, потрібно розібратися в усіх тонкощах та визначити прийнятні для вас критерії оцінювання.

Головною особливістю британської освіти є визнання дипломів та сертифікатів у цілому світі, що зумовлено високим рівнем підготовки викладачів та жорстким контролем навчальних програм. Разом з тим, учні мають можливість проявити свої творчі та спортивні здібності. Основна ціль навчання – це особистісний розвиток та формування критичного мислення учнів змалку.

Система середньої освіти відрізняється від вітчизняної: початкова школа називається Primary School, де вчаться діти до 12 років. Потім вони переходять до Secondary School (середня школа), де навчання закінчується при настанні 16 років. Всі здають екзамен GCSE (General Certificate of Secondary Education) після успішної здачі якого є можливість завершити навчання та влаштуватися на роботу, або ж продовжити навчання у коледжі чи університеті.

Іноземні учні можуть приєднатися до навчання на будь-якому етапі. Умови для поступлення в усіх навчальних закладах різні. В основному дітей відправляються на навчання після закінчення 9 класу для того, щоб підготуватися та потрапити на програми GCSE та A-Level. Також є можливість підготуватися до цих екзаменів за програмою Sixth Form College. Крім того, для іноземців розроблено спеціальні програми, щоб полегшити нагрузку. Це 2-річна IB (International Baccalaureate), яка є альтернативою A-Level, а для тих, хто уже закінчив школу існує програма Foundation, яка добавляє ще 1 рік до української 11-річної системи навчання.

Джерело: http://startplus.ua/secondary-education/country/united-kingdom

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.