2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці Автор: Anastasia · Опубліковано: 21.12.2016 14:16 · Розділ: Новорічні новини

З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.

Першим розпочне свою роботу новорічно-різдвяний ярмарок на Софійській площі 17 грудня. На Святого Миколая тут засвітять головну ялинку країни, а 31 грудня обіцяють святковий концерт приурочений Новому Року. На Різдво Христове тут планують влаштувати різдвяну ходу та фестиваль Дідухів.

Зона дитячих розваг з каруселями і колесом огляду буде працювати на Михайлівській площі. На додачу тут розташується резиденція Святого Миколая а впродовж святкового періоду буде працювати ярмарок народних майстрів. Час роботи ярмарку: з 10.00 до 22.00 (1, 2 та 7 січня 2017 року до 02.00).

Всього протягом свят заплановано 15 концертів. Триватимуть урочистості до 15 січня. Вхід вільний

На Поштовій площі 17 грудня розпочне роботу фотозона "Новорічне європейське містечко на Поштовій площі". Урочисте відкриття заплановане на 18:00 19 грудня. Працюватиме фотозона до 15 січня. Вхід вільний.

На вулиці Хрещатик 36 на майданчику біля Київради облаштують фотозону "Новорічна казка на Хрещатику". Працюватиме вона з 17 грудня по 15 січня. Вхід вільний.

На непарній стороні Хрещатика (на нижньому тротуарі від центрального виходу зі станції метро "Хрещатик" до Бессарабської площі) з 18 грудня по 15 січня проходитиме Новорічно-різдвяний ярмарок "Нове Різдво на Хрещатику". Вхід вільний.

На Спортивній площі у ці ж дні триватиме ярмарок "Казкові новорічні дива". Вхід вільний.

У парку ім. Т.Шевченка з 18 грудня по 15 січня проходитиме новорічно-різдвяний фестиваль. Також тут з 19 грудня буде працювати майстерня Святого Миколая. Заплановано за програмою проведення майстер-класів. У цій локації будуть представляти загальнорайонну програму із засвіченням районної ялинки «Красуня Ялинка, вогнями світи!». Вхід вільний.

На Контрактовій площі з 23 грудня по 9 січня буде проводитися фестиваль «Казки старого Подолу». Працюватиме парк казкових скульптур і атракціонів, ярмарок та заплановано святкові концерти, ігротеки. Час роботи ярмарку: 11.00 – 20.00. Вхід вільний.

На Театральній площі з 16 грудня до 15 січня проходитиме 3D-шоу "Зимова казка" з трансляцією на головний фасад Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка.

Джерело: http://bzh.life/categories/gorod

Інші новини розділу