Стажування за кордоном. Плюси та мінуси Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.12.2016 20:51 · Розділ: Освіта

На думку роботодавців, хороший працівник - той, хто має бажання вчитися. Перевершити його може лише той фахівець, який пройшов стажування за кордоном.

Керівники великих компаній з підбору персоналу, впевнені в тому, що такі студенти мають набагато більш високі шанси отримати хорошу посаду, ніж відмінники або просто активісти. І тут зовсім не справа в тому, що, при стажуванні за кордоном людина вивчає іноземну мову, її можна підтягнути і на місці, відвідуючи курси http://langford.com.ua/uk/.

Чи може студент з України поїхати на практику за кордон? Які вузи надають таку можливість і як зібрати необхідні документи?

Своїх студентів на практику за кордон відправляють не тільки державні, а й приватні вузи. У кожного з них є свої напрацьовані роками зв'язки. Слід зазначити, що найбільш активними в питанні проходження практики за кордоном є туристичні навчальні заклади. Зазвичай, базами практики є готелі чи ресторани, розташовані на зарубіжних курортах. Студентів заселяють в квартири або гуртожитку. Як правило, проживання та харчування оплачує вуз.

Відправляють студентів на практику і українські аграрні вузи. Як правило, такі роботи пов'язані зі збором врожаю, вирощуванням овочів і фруктів або розведенням худоби.

Харчовики також їздять на практику, але не часто. Причина в тому, що часто студенти вчать англійську мову. А коли на практику їх запрошує Франція або Німеччина, то вони відмовляються і не потрапляють за кордон. У кожному вузі є спеціальний відділ, де знаходиться вся інформація від зарубіжних навчальних закладів та іноземних компаній про набір студентів на практику. Вона знаходиться у відкритому доступі.

Від кількості студентів, які виїхали на стажування за кордон, залежить репутація навчального закладу. Проблема в тому, що практика за кордоном цікавить не багатьох студентів. В результаті - туди можуть потрапити одиниці.

Кожен окремий випадок вимагає підготовки різних документів. Є загальний список, про який можна подумати заздалегідь. Наприклад, підтвердження про те, що студент володіє іноземною мовою, резюме та мотиваційний лист роботодавцю, в якому вказані цілі стажування, закордонний паспорт, рекомендації та інші документи.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.