Безкоштовна IT освіта в Україні Автор: Anastasia · Опубліковано: 15.12.2016 17:16 · Розділ: Освіта

IT сфера, яка набула шаленої популярності на теренах нашої держави, потребує для свого подальшого розвитку багато нових кадрів. Це відгалуження одне із небагатьох, яке не відчуло сильного удару від девальвації гривні та економічної кризи. Програмісти отримують заробітні плати із прив’язкою до долара, а кількість вільних вакансій та компаній, що їх пропонують із кожним роком тільки збільшується.


Багато молоді, яка навчається на прикладних спеціальностях, перекваліфіковується на програмістів за допомогою різноманітних курсів. IT школа Spalah пропонує якісну освіту за доступною ціною. Та існує категорія людей, які віддають перевагу самоосвіті та звикли відшліфовувати свої навички самостійно. Для них створено безкоштовні офлайн-курси, які допомагають здобути потрібні навички.

Coding for Future – це ініціатива освітнього фонду BrainBasket за підтримки міністерства оборони та приватних організацій і його основна мета полягає у навчанні учасників АТО та переселенців. Люди мають можливість безкоштовно здобути професію молодшого інженера по тестуванню ПЗ (Junior QA engineer). Для участі у програмі потрібно просто подати заявку.

Bionic University продовжує свою роботу в нашій державі, не дивлячись на те, що запланований ними найбільш масштабний технопарк в Україні не буде збудовано. Bionic фінансується благочинним фондом Василя Хмельницького «Шляхи в майбутнє», тому більшість курсів університету є безкоштовними. Стати учасником курсів не так просто: потрібно скласти тестування та пройти співбесіду із експертами університету.

SoftServe IT-Academy є ІТ школою, яку розробила компанія SoftServe, щоб забезпечити себе якісними кадрами, які в майбутньому зможуть поповнити штат компанії. Вони мають свої представництва у Львові, Дніпропетровську, Рівному, Черкасах, Івано-Франківську та Києві. В основному курси розраховані на аудиторію, що може складатися із студентів старших курсів технічного спрямування та людей із невеликим досвідом роботи в ІТ галузі.

Учбовий центр EPAM Systems пропонує тренінги для покращення своїх навичок. Вони орієнтовані на людей, які мали справу із ІТ індустрією. Прийняти участь у програмі можна лише після складання відбіркового тестування, а саме навчання триває декілька місяців. Курси від EPAM проходять у Києві, Львові та Харкові за напрями підготовки Java та. Net.

Джерело: http://ain.ua/gde-v-ukraine-poluchit-besplatnoe-it-obrazovanie-6-oflajn-kursov

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.