Найбільш популярні електромобілі в Україні Автор: Anastasia · Опубліковано: 14.12.2016 22:54 · Розділ: Авто-мото

Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.

Авто такого типу практичне у використанні та обслуговуванні, яке ви можете отримати тут http://gsavto.ru/. Ринок все ще досить мізерний і займає у структурі 0.7% від усіх продажів автомобілів. Але, як виявилося, Україна зовсім не аутсайдер Європи за темпами продажу електрокарів. До прикладу у Польщі за півроку 2016-го було продано лише 33 електрокари.

Nissan Leaf – найпопулярніший електромобіль у світі. Його частка на українському ринку складає більше 75%. Із 192 електрокарів, які було продано за останні півроку, 142 авто – це «Leaf».

Tesla Model S займає другу сходинку у рейтингу. Вато зазначити, що «американець» нового покоління в Україні офіційно не представлений, тому, щоб його купити потрібно прикласти багато зусиль. Всього було продано 20 таких електрокарів.

BMW i3 – один із небагатьох електромобілів, які представлені у межах нашої держави офіційно. Баварський електрокар по об’єму продаж трішки уступає Tesla, але це зумовлено лише тим, що дана модель не є розрекламованою. Це авто має цікаву особливість: у кузові є маленький бензиновий двигун, який дозволяє за потреби переключатися між видами палива.


Mercedes B-Class Electric Drive офіційно був представлений ще у 2014 році, але по сьогоднішній день на українському ринку його офіційно не реалізовують. Він має дуже привабливі характеристики: від 0 до 100 він розганяється за 7.9 секунд, а його максимальна швидкість – 160 км на годину.Ford Focus Electric в основному користується популярністю на вторинному ринку. У більшості випадків до нашої держави він потрапляє вже з інших «рук», тому його можна віднести до бюджетних у своєму сегменті. До речі, на світовому ринку електрокарів він займає 2-е місце після Nissan Leaf.

Джерело: http://cardiagram.com.ua/samye-populyarnye-elektromobili-v-ukraine-7091.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.


 • Туризм в Казані

  Туризм в Казані · kseniya_www · 18.08.2016 15:25

  Казань - одне з найкрасивіших міст Росії. Одного разу там побувавши, ви обов'язково захочете знову сюди повернутися.