Що «гуглили» у 2016 Автор: Anastasia · Опубліковано: 14.12.2016 16:51 · Розділ: Цікаві факти

Щороку Google аналізує пошукові запити користувачів у своїх системах, щоб показати, чим цікавиться світ, а зокрема і українці. Аналіз українських запитів показав, що питання, якими найбільше цікавляться на теренах нашої держави, не мають жодного відношення до політики.

Власне топ-питання цього року показують постійний інтерес українців до серіалів та футболу. Найпопулярнішим запитом 2016 року став футбольний чемпіонатЄвро-2016, а на наступних сходинках розташувалися два серіали: «Фізрук» (3 сезон) і «Мажор» (2 сезон). Серед фільмів можна виділити також 6 сезон «Гри престолів» та стрічку «Загін самогубців».

Окрім того, у топі опинилися наступні питання: «високосний рік», «дратути» та «brexit». Також багато користувачів намагалися знайти відповідь на питання чому так сумно і навіщо котові вуса. Жіноча аудиторія, очевидно, хотіла дізнатися як схуднути, кинути палити і як правильно бігати.

Щодо подій, то найбільш запитуваною виявилася інформація про Євробачення-2016.
До речі, перемогу у категорії «Персона» виборала Джамала. Дональд Трамп, який нещодавно став людиною року, зайняв другу позицію, а на третій сходинці опинився зниклий Тарас Позняков.

Серед медійних персон українців найбільше зацікавив британський актор Алан Рікман, а зірка фільму «Загін самогубців» Марго Роббі виявилася найзапитуванішою акторкою. До слова, українська інтернет-аудиторія не обділила своєю увагою юну зірку YouTube Міс Кеті.

До десятки найпопулярніших кінострічок увійшли мультфільми "Звірополіс" і "Таємне життя домашніх тварин", блокбастери "Дедпул", "Доктор Стрендж" і "Бетмен проти Супермена", а також комедія "8 кращих побачень".
«Покупкою року» став газобетон, а до найпопулярніших запитів належать пуховики, цуценята мопса і сукні для латинських танців.

Джерело: http://life.pravda.com.ua/society/2016/12/13/221454/

Інші новини розділу