Найбезглуздіші райдери зірок Автор: Anastasia · Опубліковано: 12.12.2016 20:18 · Розділ: Музика

Зіркова хвороба, як не дивно, може проявлятися у різних іпостасях. Таким способом у своїх рейдерах знамениті та багаті зірки можуть дозволити собі найзухваліші примхи, адже вони знають, що навіть найдивніші умови та побажання будуть виконані.

Якщо ви думаєте,що зеркало в гримерную вирішує всі проблеми, то це не так. Всі забаганки «падають» на плечі організаторів концертів, які, власне, їх реалізовують і розкривають всі секрети.

Дженіфер Лопес має звичку селитися в абсолютно білосніжних номерах із білими меблями, стінами та іншими елементами інтер’єру. Гримерні артистки мають бути «завалені» білосніжними ліліями та трояндами, причому квіти мають змінюватися тричі на добу, якщо артистка перебуває там більше одного дня. Окреме приміщення мусить бути виділене і для свити Лопес, бо тільки за її бровами доглядають два окремі косметологи: по одному на кожну брову.

Згідно з райдером Ріанни, вона не може обійтися без запеченого курчати, крилець баффало з гарячим соусом, кукурудзяних і бананових чіпсів і кранчів із сиром. Для виступу на 75-й річниці футбольного клубу «Шахтар» заради співачки довелося демонтувати роздягальні, щоб зробити 200-метрову гримерку. До речі, апартаменти Рі оздоблювали тканиною у кольорі яєчної шкарлупи.

На відміну від своїх колег Леді Гага, яка на сцені дивує ексцентричними образами, у житті напрочуд проста. Вона від організаторів вимагає, щоб у гримерці були чіпси і соус з авокадо, крекер або хліб, асорті з холодного м'яса, молоко з низьким вмістом жиру. Також із продуктів артистка просить для себе тарілку сиру й чашку меду, а для своїх музикантів - ціле смажене курча. Найбільш дивною забаганкою поп-діви є кисневий балон.

Бейонсе для свого пересування вимагає десять однаково тонованих «Мерседесів» представницького класу. Щодо їжі, то тут артистка також не пасе задніх: чилійський окунь із маслинами й камбала під лимонним соусом, подані на посуді у східному стилі мають бути подані по приїзду. Температура у приміщеннях, де перебуває співачка має бути у межах +26 градусів, а будь-які відхилення заборонено.

Джерело: http://e-motion.tochka.net/ua/53826-top-5-samykh-bezumnykh-rayderov-zvezd/

Інші новини розділу