Змішане навчання від Prometheus Автор: Anastasia · Опубліковано: 11.12.2016 14:18 · Розділ: Освіта

Самоосвіта в Україні продовжує розвиватися завдяки новим пілотним проектам, які реалізовують керівники та активісти Prometheus. Навчання змішаного типу скоро запрацює у найвідоміших українських університетах: НТУ "КПІ", УКУ, НУ "Львівська політехніка" та ЛНУ імені Івана Франка.Замість вже звичних проміжних контролів та написань курсових робіт http://iqconsultant.ru/ студенти будуть мати доступ до відеолекцій, а завдання, які створювалися найпрофесійнішими викладачами України, будуть виконувати онлайн. Вся потрібна інформація буде у безкоштовному доступі на платформі сайту.

На реалізацію проекту за 40 днів було зібрано 515 тис. грн.. Їх планують використати на створення та переклад онлайн-курсів в українському форматі. Для цього планують залучити викладачів та спеціалістів із різних галузей освіти.

"Курси повністю інтегровані у навчальний процес університетів. Їхні результати підуть у дипломи, як і звичайні офлайн-предмети, які відвідують студенти", – уточнив співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Таким чином, студенти будуть мати можливість приділити більше часу індивідуальній роботі, а викладачі не будуть витрачати час на перевірку громіздких завдань.В найближчий час планується запустити Гарвардський курс основ програмування "CS50", курс Стенфордського університету "Як створити стартап". Очікується, що аудиторія буде складатися не лише із студентів, але й з простих людей, які хочуть вдосконалити свої навички у певній галузі.

Також поступово будуть реалізовуватися курси, які створили викладачі українських вишів: "Алгоритми та структури даних", "Філософія для непрофільних факультетів", "Підприємництво" та "Основи Web UI розробки". Оскільки новітні технології розвиваються дуже швидко, то курси розроблені для оптимізації та полегшення навчального процесу студентів в умовах недосконалих навчальних програм наших університетів.

Змішане навчання передбачає ведення онлайн-уроків разом із традиційними методами викладання. Розробники приводять у приклад найкращий політехнічний університет світу MIT, де запровадження такого навчання такого типу підвищило успішність студентів на 35%.

Якщо пілотний проект, після свого завершення у 2017 р., виявиться успішним, то представники платформи Prometheus планують ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного типу навчання.

Джерело: http://life.pravda.com.ua/technology/2016/06/14/213901/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.