Прийоми, що збільшують простір житла Автор: Anastasia · Опубліковано: 08.12.2016 18:42 · Розділ: Цікаві факти

Дизайнери інтер'єру Ірина Болгар та Оксана Турчин діляться секретами розширення кімнат на візуальному рівні. Вони стверджують, що збільшити простір на етапі проектування чи ремонту житла дуже просто.


Обробка стелі, оздоблення стін чи покриття підлоги вирішить вашу проблему ще під час проектування. Якщо ви займаєтеся облаштуванням своєї квартири, то варто звернутися до професіоналів https://rio-design.com.ua/ або ж вдало підібрати меблі та освітлення. Правильний декор, текстиль та розстановка дзеркал сформують затишок під час косметичного ремонту.

Стеля. Розширити простір можна за допомогою світлих кольорів. Ефективним способом у такому разі є натяжна глянцева стеля теплих тонів. Дзеркальна стеля допоможе збільшити кімнату у двох напрямках: підніме її візуально та розширить площу. Підсвічування по периметру розширить простір в бік, візуально «розсунувши» стіни, причому джерела світла повинні бути спрямованими на стіну, а не в центр кімнати.

Стіни. Для обробки стін дизайнери також радять використовувати світлі тони. Однотонні шпалери або інтер'єрна фарба розширить простір, натомість яскравий акцент на світлій стіні зорово збільшить і подовжить кімнату. Горизонтальна смужка на стіні може її розсунути, а вертикальна – підняти стелю. Подовжити простір може перехід шпалер зі стін на стелю. Нині користуються неабиякою популярністю фрески на стінах, принти або фотошпалери з перспективою, які мають здатність до розширення простору, а також допомагають приховати глуху стіну чи вентиляційний канал. Ще один варіант: чергування світлого з темними смужками, що контрастно розсуває простір.

Меблі. Якщо ви обдумуєте варіант шафи, то свій вибір слід зробити на користь шафи-купе з дзеркальними дверцятами. Глянцеві фасади додають інтер’єру простору та лаконічності. Розставляти меблі слід уздовж стін та по кутах, щоб не «забивати» вільне місце. Високі торшери, навісні бра та скляні полички можуть візуально «підняти» кімнату.

Для того щоб зберегти простір, слід позбавитися від дрібних деталей та аксесуарів. Багато декору з’їдає необхідний простір та повітря. Текстиль з вертикальним малюнком чи картини з вертикальною рамкою піднімають стелю. Жалюзі та ролети потрібно монтувати на віконні стулки.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/lifestyle/interiors/1594314-zrobiti-kvartiru-bilshoyu-dizajnerski-prijom

Інші новини розділу