Що потрібно знати про поцілунки Автор: Anastasia · Опубліковано: 07.12.2016 17:09 · Розділ: Суспільство

Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


Жінки і чоловіки цілуються з різних причин. Вчені стверджують, що представники сильної статі схильні до «французьких» поцілунків, а жінки, як показує практика, полюбляють цілування з закритим ротом. Для чоловіків – це, перш за все, інструмент для отримання сексуальних послуг або привід до примирення після сварки. Натомість слабка стать сприймає поцілунки як оцінку стосунків. Окрім того, завдяки поцілункам підвищується жіноче лібідо через проникнення тестостерону, який міститься в чоловічій слині.

Можливість тестування партнера. Професор біологічної антропології в Університеті Рутгерса в Нью-Джерсі, доктор Хелен Фішер зазначає, що на підсвідомому рівні ми здатні тестувати здоров’я та гормональний фон партнерів. Наприклад, коли ми цілуємося виділяється шкірне сало та змішується із слиною, що дає можливість чоловіку оцінити фертильність жінки та її репродуктивний потенціал.

Автор книги "Мистецтво поцілунку" Вільям Кейн також вважає, що вже на стадії перших поцілунків ми обираємо партнера. Причому не завжди роль грає сам поцілунок.
Наприклад, 67% чоловіків люблять, щоб жінка була нафарбована помадою під час поцілунку. 53% жінок хочуть, щоб чоловік був гладко поголений. 96% жінок люблять, якщо їх цілують у шию. Натомість лише 10% чоловіків вказали, що від такого отримують задоволення.

Голова вправо. Цікавий факт: під час поцілунку ми зміщуємо свою голову вправо, причому незалежно від того, чи є людина шульгою. Це одна з найбільш ранніх функціональних асиметрій у розвитку людини.

Поліпшення здоров’я. Поцілунки можуть підвищити рівень задоволеності відносинами, а також збільшити рівень ліпідів у крові. Недавнє дослідження показало, що люди, які перебувають у шлюбі або сталих стосунках, при збільшенні поцілунків почувають себе значно краще.

Перший поцілунок. Ми стикаємося, в деякій мірі, з парадоксом, адже жінки надають поцілункам більшої ваги ніж чоловіки. Не дивлячись на це, статистичні дані говорять, що лише 50% жінок можуть згадати ім’я людини з якою вони вперше поцілувалися.

Джерело: http://life.pravda.com.ua/health/2016/12/4/220998/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.