Кухонні гаджети Автор: Anastasia · Опубліковано: 01.12.2016 17:27 · Розділ: Нові технології

Сучасна жінка – перш за все веде активний спосіб життя і не засиджується на кухні годинами. Щоб зробити процес приготування страв більш швидким та зручним, винахідники придумують нові девайси, які допомагають експериментувати з продуктами. До вашої уваги найбільш популярні пристрої, які перетворюють приготування їжі на справжнє дійство.

Новинка найбільше підійде для любителів десертів та лавашів. электроблинница також випікає млинці за вас. Можна обирати різні температурні режими та час приготування. Також можна робити домашній лаваш для цього потрібно тільки змінити налаштування і все готово.

Останнім часом все більш модним стає здорове харчування. Тим, хто полюбляє смажені м'ясо та овочі, варто звернути увагу на аерогриль. Він дозволяє готувати продукти у власному соку та без олії, а надмірний жир стікає на піддон. Таким чином, продукти будуть не лише смачними, але й поживними.

Дієтологи стверджують, що одним із найкорисніших гаджетів на вашій кухні є дегідратор продуктів (сушка). Він висушує продукти, тому вони не втрачають вітамінів і природна структура їх клітин не руйнується.

Кулінарний фломбер використовують всі кондитери та він не буде зайвим на вашій кухні, адже з його допомогою можна карамелізувати соуси та поверхні десертів. Інша його функція полягає у видаленні скоринки з томатів та перцю. На додачу ним можна обпалювати курку чи качку, щоб позбавитися пір’я.

Тендерайзер – ручний пристрій для відбиття м’яса. Час маринування можна зменшити до мінімуму, м'ясо не втрачає сік, а спеції проникають глибше у волокна, що створює чудовий аромат.

Щоб покращити роботу нашої травної системи слід придбати йогуртницю. Власне вироблені йогуртові суміші позитивно впливають на роботу кишечнику, підвищують імунітет, нейтралізують токсини та знижують рівень холестерину в крові. До того ж ви маєте можливість заощадити власні кошти, витрачаючи на йогурти менше грошей.
На десерт – диспенсер для приготування шоколаду. Цей пристрій може швидко зробити для вас гарячий шоколад, глінтвейн та інші напої. Для шоколаду можна самостійно обрати густоту та текстуру, тому ви маєте можливість стати справжнім гурманом.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/korisn-gadzheti-suchasno-kuhn

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.