Індійський геймер встановив новий рекорд Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.09.2009 16:06 · Розділ: Життя

Геймер з Мумбаї встановив новий рекорд з тривалості гри в Grand Theft Auto IV. 26-річний Чірантан Патнаік (Chirantan Patnaik) розраховував потрапити до Книги рекордів Гінеса, просидівши за цим екшином 30 годин поспіль. Проте йому вдалося провести за грою 40 годин і 20 хвилин.

За весь цей час Чірантан Патнаік мав всього чотири десятихвилинні перерви. Відповідно до правил, він міг робити 10-хвилинні перерви кожну годину, щоб перекусити або помити руки. За словами самого рекордсмена, найважче було побороти сонливість.

Індійський геймер побив попередній рекорд, який встановив американець Джим Паттон (Jim Patton). Останній безперервно грав в Grand Theft Auto IV більше 28 годин. Чірантан Патнаік вирішив, що йому під силу побити це досягнення, і направив відповідний запит укладачам Книги рекордів Гінеса.

Четверта частина кримінального екшина Grand Theft Auto, в якій розповідається про пригоди іммігранта Ніко Белліка, вийшла на консолях PlayStation 3 і Xbox 360 в квітні 2008 року. Гра потрапила до Книги рекордів Гінеса, встановивши рекорд по кількості реалізованих копій за перші 24 години після початку продажів (3,6 мільйона копій). Крім того, GTA IV змогла зібрати найбільшу виручку за добу серед розважальних продуктів.

Джерело info.sibnet.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.