Секс стимулює наше мислення Автор: Anastasia · Опубліковано: 30.11.2016 11:57 · Розділ: Цікаві факти

Професор психології Баррі Р. Комісарук, який працює в Університеті Рутгерса в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, стверджує, що секс здатен стимулювати наше мислення та покращувати деякі аспекти нашого здоров’я, тому ним слід займатися частіше. У своєму дослідженні він наводить декілька основних прикладів, які кожен має можливість перевірити на собі.

Секс – наркотик.
Ми ніколи не задумуємося, чому ми хочемо, щоб статевий акт тривав якомога довше та відбувався частіше. Справа в тому, що секс змушує нас почувати себе добре завдяки викиду допаміну та нейромедіатору нашим організмом. Ці хімічні елементи активують ділянки мозку, які відповідають за винагороду. Такий самий вплив на наш організм справляють кофеїн, шоколад та нікотин.

Секс – антидепресант.
У 2002 році в Університеті Олбані провели дослідження за участю 300 жінок. Вчені виявили, що ті, хто займалися сексом без презерватива, мали менше симптомів депресії. Вчені припускають, що сполуки, які містяться у спермі, а саме естроген та простагландин, мають антидепресивну дію. Це чудова новина для людей, які довіряють своїм партнерам і перебувають у довготривалих стосунках.

Секс – обезболююче.
Варте уваги дослідження було проведено у 2013 в Німеччині. Вчені проводили його серед осіб, які мають часті головні болі. В результаті 60% осіб, які мали мігрені, та 30% осіб, які страждали від кластерного головного болю, отримали часткове або повне полегшення під час сексу. Деякі дослідники коментують цей факт, і кажуть, що така реакція організму викликана викидом окситоцину – сполучуваного гормону, який допомагає підтримувати зв'язок між мамою і дитиною та може запобігати нервозності.

Секс – заспокійливе.
У цьому випадку дослідження проводили на щурах. Було виявлено, що пацюки, які паруються досить часто є менш схильними до стресу. Такий метод працює і на людях, що доведено експериментально. Стрес полегшується дуже простим способом: зниженням кров’яного тиску.

Секс – пам'ять.
Щороку щонайменше 7 осіб зі 100000 мають тимчасову втрату пам'яті після сексу. Під час такого прояву забудькуватості людина не може коректно згадати події, які відбулися в минулому та відтворити недавні справи. Це може тривати від декількох хвилин до пари годин.

Джерело: http://life.pravda.com.ua/health/2016/11/26/220640/

Інші новини розділу