Як швидко вивчити іноземну мову Автор: Anastasia · Опубліковано: 28.11.2016 13:54 · Розділ: Суспільство

Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.

Співрозмовник. Вчені-лінгвісти радять знайти для себе людину - носія мови, яку ви вивчаєте. В такому випадку на допомогу прийдуть мовні курси http://www.languagestudyadvisor.com/angliyskiy-yazyk-za-rubezhom/malta. Це допомагає запам’ятати загальну схему побудови речення та звикнути до звучання мови і, як наслідок, розрізняти слова. На користь цієї методики говорить і той факт, що людина чує готові фрази і має можливість вживати їх самостійно створюючи переказ. Окрім того, переказуючи текст, ми підсвідомо моделюємо ту чи іншу ситуацію уявляючи себе на місці людини про яку йдеться.

Формула. Фахівці вивели ідеальну пропорцію для запам’ятовування нових слів: 30 на день, 5 з яких мають бути дієсловами. Їх потрібно вибирати за алфавітом. Наприклад: одного дня ви вивчаєте слова на букву А, наступного на букву Б і так до кінця алфавіту. Коли літери закінчуються, слід починати все спочатку. Така схема підходить для зайнятих людей, які не мають багато вільного часу. Вона допомагає систематизувати словниковий запас і, водночас, виробити звичку.

Пісні. Надзвичайно цікавий і корисний метод. Іноземні пісні з перекладом сприяють розвитку вимови, адже коли ми вчимо, то доводиться повторювати одне і теж декілька разів. Також учень враховує граматичне та стилістичне оформлення тексту. Найкращим варіантом будуть улюблені композиції, які легко запам’ятовуються.

Несвідоме. Вчені, які займаються психолінгвістикою, стверджують, що люди, здебільшого, прикладають розумові зусилля для того щоб почути. Проте цього робити не потрібно, бо за природою ми здатні сприймати звуки без жодних зусиль, таким чином ми моментально розшифровуємо інформацію. Слухати потрібно «несвідомо» і лише тоді ми будемо справді запам’ятовувати.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.