Прикраси розповідають про характер людини Автор: Anastasia · Опубліковано: 24.11.2016 16:26 · Розділ: Краса і здоров'я

Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.

Золото, персні з діамантами та великі сережки зазвичай носять жінки, які хочуть підкреслити свій матеріальний статус. Хоча у наші дні це скоріше приклад несмаку, аніж вияв певних достоїнств. Тим не менш, купити золотую цепочку в Киеве можна за доступними цінами.

Срібло вказує на те, що перед вами творча людина: співак, скульптор чи музикант. Характер у представників богеми досить запальний, вони швидко зав’язують стосунки, але, переважно, не довготривалі.

Прикраси у поєднанні з недорогим натуральним камінням обирають люди нестандартних професій: психологи, маги, гадалки, нумерологи чи астрологи. Вони на підсвідомому рівні одягають те, що допомагає їм виділятися серед інших. Більше того, такі особи вибирають масивні прикраси, які часто мають унікальну у своєму роді форму.

Тоненькі персні у поєднанні із дрібним камінням вказують на аристократа. Такі люди зазвичай стримані, інтелігентні та розумні. В радянські часи так прикрашали себе тільки дипломати чи професори, а зараз це представники бізнесу і елітарних сімей.

Перлини у поєднанні з будь-яким металом говорять про те, що перед вами романтична натура. Наявність натуральних перлин свідчить про скромність та естетизм жінки. Вона не любить виділятися серед інших, може бути вірною та відданою своєму обранцю, однак часто закохуватися в інших.

Біжутерію носять молоді дівчата, але якщо ви помічаєте її на жінці більш зрілій, то це ознака того, що вона не усвідомлює свого віку. Насправді, це досить хороша ознака, бо такі жінки часто не замислюються над глобальними проблемами, а живуть сьогоднішнім днем.

Чоловіки також носять прикраси. Товста золота цепочка чи масна печатка вказують на «понти», які залишилися від радянського мислення. По-справжньому доповнити образ статусного чоловіка можуть запонки чи годинник.

Джерело: http://lady.pravda.ru/articles/fashion/jewelry/09-03-2010/4758/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.


 • Як вберегти себе та своїх близьких від хвороб?

  Як вберегти себе та своїх близьких від хвороб? · Марина Левицкая · 29.09.2016 20:33

  Щодня організм людини веде боротьбу з невидимими і безмовними ворогами - бактеріями, вірусами і паразитами. У більшості випадків ми навіть не підозрюємо про цю боротьбу, завдяки імунній системі, яка відбиває атаки ворогів. Однак трапляється так, що хвороботворні бактерії беруть гору і нам доводиться зміцнювати свій організм за допомогою ліків і інших засобів.